Site İkonunu değiştirme ?

Başlatan astro1, 05 Mar 2016, 21:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Sa arkadaşlar. Site ikonunu değiştiricem fakat nerde bulamadım ftpde.ismi fovicon sanırım fakat yok . nerede bu soylermısınız... ::)
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

anadızınde default olarak gelmiyor beğendiğiniz ufak bir iconu şu şekilde kaydedip ftp atın

favicon.ico
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Mar 2016, 21:51anadızınde default olarak gelmiyor beğendiğiniz ufak bir iconu şu şekilde kaydedip ftp atın

favicon.ico

Büyük bir resim olsa ne olur
www.forumtim.com

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

defaulta geçip kontrol edin ve gizli sekmede bakın

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Mar 2016, 16:01defaulta geçip kontrol edin ve gizli sekmede bakın
tamam oldu teşekkürler
www.forumtim.com