Veritabanı Hatası ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 31 Mar 2015, 19:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Veritabanı Hatası ve Çözümü
Incorrect key file for table './egitimin_dinogretmeni_veritabani/smf_log_online.MYI'; try to repair it
Dosya: /home/egitimin/public_html/dinogretmeni.com/Sources/Subs.php
Satır: 2869

Not: Veritabanızın güncellemesi gerekiyor. Sizin dosyalarınızın şuanki sürümü SMF 2.0.9, ama veritabanın sürümü 2.0.8. Upgrade.php'yi çalıştırmanız tavsiye ediliyor.

Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

şu adımı uygulayın http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=161.0

uygulamadan once admın panelden bakım yapın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Teşekkür ederim.....
Yaptım sorun çözüldü...
Ama site 2 saat kapalı kaldı evden tam çıkıyordum bu hata oluştu siz de söylemeyi, yazmayı unuttum hocam ben müsait değilim bakın diyemedim. Ancak geldim ve şimdi açtım teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Biz burada oldukça bu tür sorunları halletmeye çalışırız sıkntınız olmasın yeterki sorun çözülsün
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin