ŞUNU FORUMDAN YOK ETMEK İSTİYORUM ?

Başlatan astro1, 20 Mar 2016, 18:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Evet şu resım 1dekı yerı altta tik olan ikon gibi yapmak istiyorum orda yenı mesaj felan yazmasın alttaki bölüm ikonları gibi olsun ve o kısım forumdan kalksın istiyorum.

resim1 :

resim2 :
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Beni dinlemiyorsun ki kafana göre takıl sen ozamn

konu açarken başlığı kücük yaz yüz kez birçok konuda uyardım uymazsan ceza veririrm bak :D

O Resmi kaldıramazsın kaldırılmaz kalkmaz kaldırmıorm :D

o resmin yolunu bulup ekle dedikya
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Mar 2016, 21:41Beni dinlemiyorsun ki kafana göre takıl sen ozamn

konu açarken başlığı kücük yaz yüz kez birçok konuda uyardım uymazsan ceza veririrm bak :D

O Resmi kaldıramazsın kaldırılmaz kalkmaz kaldırmıorm :D

o resmin yolunu bulup ekle dedikya

ya varya.

tamam kucuk yazarımda daha once boyle bi sorun yoktu yenı çıktı .................
www.forumtim.com

astro1

bide resmi değiştirsekde olur kaldırmasakda olur ama resım mutlaka değişir
www.forumtim.com

tarantula901

Resmi değiştir işte:D yenı konu olunca o sende gozuktu sımdı o kırık resmın uzerıne gel sağ tıkla resım lınkı yolu var onu bul ve ılgılı resmı defaulttan bul ılgılı klasore at
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Mar 2016, 22:15Resmi değiştir işte:D yenı konu olunca o sende gozuktu sımdı o kırık resmın uzerıne gel sağ tıkla resım lınkı yolu var onu bul ve ılgılı resmı defaulttan bul ılgılı klasore at
şükür... diğer konuya da yardım lutfen alıntı şeyi konusunda
www.forumtim.com

tarantula901

Sen bu sorunun çözüldümü çözüldü diğer konuyu atlamanın bir alemi yok alıntı için bir çözümüm olsa yazarım zaten bir daha tekrarlama

Ücretli Smf Destek İçin