Like eklentisi sorunu

Başlatan astro1, 09 Mar 2016, 21:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Eklenti yüklenmiyor.Resimdeki gibi oluyo yani :D gelişmişten surumunu felanda ayarladım ama nafile :D
 :o

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Default temada sorun yoksa sorun yoktur. diğer temalarla ilgili sorunları tema yapımcısına ulaşıp halledin :D

modu sorunsuz kurulmayabilir cunku kullanmış olduğuın temadaki kodlar değiştirmişler sadece tek tema kullanacaksanız modu kurduktan sonra kırmızı hatalı kısmı manuel olarak duezeltmenız gerekıyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2016, 21:59Default temada sorun yoksa sorun yoktur. diğer temalarla ilgili sorunları tema yapımcısına ulaşıp halledin :D

modu sorunsuz kurulmayabilir cunku kullanmış olduğuın temadaki kodlar değiştirmişler sadece tek tema kullanacaksanız modu kurduktan sonra kırmızı hatalı kısmı manuel olarak duezeltmenız gerekıyor
siz söyleyın bız duzeltırız sorun yok D: ./Themes/default/Display.template.php burda test başarısız dedi default kısmında :D manuel olarak kurulumu varsa öylede kurarız yani anlatın da :P
www.forumtim.com

tarantula901

Modu yuklerken hatalı kısmın solunda duzenlem butonu var hangı kodu duzelteceksınız kodlar mevcut
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2016, 22:02Modu yuklerken hatalı kısmın solunda duzenlem butonu var hangı kodu duzelteceksınız kodlar mevcut
düzelttımde halen aynı :D başka yokmu eklentı
www.forumtim.com

tarantula901

Ne hala aynı modu zaten çogu seyı eklenmiş sadece diğer temalardaki kodları bulamıyor admin panelden ayarlarını aktif etmelisiniz.

Ücretli Smf Destek İçin