Bölümde Sabit Ve Normal Konuyu ayırmak ?

Başlatan astro1, 07 Mar 2016, 17:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Resimdede belirttiğim gibi bölümü nasıl ayırıcaz sabit ve normal olarak ?

birde sabit konuya

İÃ,,žNE RESMİ Sabit Konu :

gelmesini istiyorum lütfen

yapanın - yardım edenin - fikrini sunanın ellerine sağlık

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mar 2016, 18:09şunu bir deneyin yedek alarak http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=663.0
deneyeceğim tekrar bilgilendiririm . Birde resimdeki gibi olacak değilmi ?
www.forumtim.com

tarantula901

Evet siz deneyin bakalım olmazsa başka alternatiflerimizde var:D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mar 2016, 18:30Evet siz deneyin bakalım olmazsa başka alternatiflerimizde var:D
oldu fakat istediğim gibi olmadı.Konu/Başlatanın altına direk olcak resimdeki gibi yani :)
www.forumtim.com

tarantula901

Şu kodları kullan

$stickybar = false;
$normalbar = false;
foreach($context['topics'] as $topic)
{
if($topic['is_sticky'] && !$stickybar)
{
echo'<tr class="titlebg"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><b>Sabit Konular</b></td></tr>';
$stickybar = true;
}
else if(!$topic['is_sticky'] && $stickybar && !$normalbar)
{
echo'<tr class="titlebg"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><b>Normal Konular</b></td></tr>';
$normalbar = true;
}

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mar 2016, 21:55Şu kodları kullan

$stickybar = false;
$normalbar = false;
{
{
echo'<tr class="titlebg"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><b>Sabit Konular</b></td></tr>';
$stickybar = true;
}
{
echo'<tr class="titlebg"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><b>Normal Konular</b></td></tr>';
$normalbar = true;
}
bakın foruma şimdide tam yerine oturdu fakat resimdeki gibi değil :DD

ona ne deniyo bilmiyorum ama bar galiba öyle diyim

barın üstünde olcak yazı resımdekı gıbı Konu/Başlatan nası barın üstünde yukardaki gri barda oda öyle lütfen :D
www.forumtim.com

tarantula901

messageindex.teplate.php üsteki kodu aynı yere ekle işte anladın sen :D

$stickybar = false;
$normalbar = false;
{
{
echo'<tr class="sabitkonular"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><b>Sabit Konular</b></td></tr>';
$stickybar = true;
}
{
echo'<tr class="sabitkonular"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><b>Normal Konular</b></td></tr>';
$normalbar = true;
}

index.css sonuna ekle

tr.sabitkonular {
    background: #7D7A7A;
    color: white;
}

tr.sabitkonular b {
}

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mar 2016, 22:54messageindex.teplate.php üsteki kodu aynı yere ekle işte anladın sen :D

$stickybar = false;
$normalbar = false;
{
{
echo'<tr class="sabitkonular"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><b>Sabit Konular</b></td></tr>';
$stickybar = true;
}
{
echo'<tr class="sabitkonular"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><b>Normal Konular</b></td></tr>';
$normalbar = true;
}

index.css sonuna ekle

tr.sabitkonular {
    background: #7D7A7A;
}

tr.sabitkonular b {
}
halen aynı durumda.
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Messagesindex.template.php tekrar eke eklermisin.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Şu kodlarla değiştir.

$stickybar = false;
$normalbar = false;
{
{
echo'<tr class="titlebg"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><div class="sabitkonu"><b>Sabit Konular</b></div></td></tr>';
$stickybar = true;
}
{
echo'<tr class="titlebg"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><div class="sabitkonu"><b>Normal Konular</b></div></td></tr>';
$normalbar = true;
}

index.css en altına ekle

.sabitkonu {
   padding: 5px;
   background: #585454;
}

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Mar 2016, 16:56Şu kodlarla değiştir.

$stickybar = false;
$normalbar = false;
{
{
echo'<tr class="titlebg"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><div class="sabitkonu"><b>Sabit Konular</b></div></td></tr>';
$stickybar = true;
}
{
echo'<tr class="titlebg"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><div class="sabitkonu"><b>Normal Konular</b></div></td></tr>';
$normalbar = true;
}

index.css en altına ekle

.sabitkonu {
   padding: 5px;
   background: #585454;
}
çözüldü teşekkürler :) O sabit Ve Normal konu yazısını nerden değiştiririm değiştirmek istesem başına belki - felan koyarım bilgim olsun soradan sormayım
www.forumtim.com