Forumda nick rengini değiştirmek

Başlatan astro1, 05 Mar 2016, 23:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Forumda nasıl nick rengi değişir acaba ? mesela admin

kırmızı renk admın veya mavı renk DeliÇocuk oyle
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Paket Yöneticisi / kısmına girin.

Paketleri Görüntüle en aşağısında bulunan "Gelişmiş" tıklayın orada sürüm bilgi var  oraya şunu girin ve kaydedin SMF 2.0 RC3

ardından paketi yukleyin sonra eski haline alırsınız.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 15:09Paket Yöneticisi / kısmına girin.

Paketleri Görüntüle en aşağısında bulunan "Gelişmiş" tıklayın orada sürüm bilgi var  oraya şunu girin ve kaydedin SMF 2.0 RC3

ardından paketi yukleyin sonra eski haline alırsınız.

indirdiğiniz paket bozuk yada smf ıle uyumlu değil diyo ki uyumladım işte ?
www.forumtim.com

tarantula901

Dediğimi yapıp modu yukledın mi?

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Olmayan nedir paketı yuklemedınız mi paketi yukledıkten sonra admin panelden ayarlarını yapacaksınız.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 16:25Olmayan nedir paketı yuklemedınız mi paketi yukledıkten sonra admin panelden ayarlarını yapacaksınız.
paket bozuk yada smf ıle uyumlu degıl dıyor yuklenmıyor
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Niye benim dediğimi dinlemiyorsun üste anlattım tekrar oku

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 18:07Niye benim dediğimi dinlemiyorsun üste anlattım tekrar oku
dinledım olsa olmuyo yazarmıyım  8)
www.forumtim.com

tarantula901

o söylediğim kısma şu surumlerden gırını gırerek deneyın

1.1, 1.1.1, 1.1.2, 1.1.3, 1.1.4, 1.1.5, 1.1.6, 1.1.7, 1.1.8, 1.1.9, 1.1.10, 1.1.11, 1.1.14, 1.1.17, 2.0 Beta 4, 2.0 RC1, 2.0 RC1-1, 2.0 RC1.2, 2.0 RC2, 2.0 RC3, 2.0,8  1.0 RC1

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 18:10o söylediğim kısma şu surumlerden gırını gırerek deneyın

1.1, 1.1.1, 1.1.2, 1.1.3, 1.1.4, 1.1.5, 1.1.6, 1.1.7, 1.1.8, 1.1.9, 1.1.10, 1.1.11, 1.1.14, 1.1.17, 2.0 Beta 4, 2.0 RC1, 2.0 RC1-1, 2.0 RC1.2, 2.0 RC2, 2.0 RC3, 2.0,8  1.0 RC1

2-0 da oldu.Sorunsuz yuklendı ama admın yonetıcı mod bunların felan renklerını kendımız ayarlayamıyormuyuz
www.forumtim.com