Manuel Action'daki Boşluk Sorunu

Başlatan Hera, 09 Nis 2016, 18:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hera

Arkadaşlar sıfırdan herhangi plugin kullanmadan forum/oyun teması geliştiriyorum. Bir çok işlevi olan ancak elle action eklediğimde tüm actionlarda şu boşluk sorunu oluşuyor.

Öğeyi denetle ile baktığımda body'in tam altında otomatikten boş karakterler oluşturuyor.

Başka temalardada sorun var, default temayıda aradım ancak.

Anasayfadaki sorunsuz hali:

Elle custom eklediğimde oluşan sıkıntı.

http://ctrlv.in/736120

"& gibi bir kod oluşturuyor kendi kendine, yardımlarınızı bekliyorum. Sorun ebnden değil smfden kaynaklı galiba. Temada hiçbir sıkıntı yok.

tarantula901

Siteniz utf8 mi öyle ise notpad++ ile  kodlarken karekter setini utf8 bomsuz olarak kodlayı seçip kodlamanız gerekiyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hera

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Nis 2016, 18:43Siteniz utf8 mi öyle ise notpad++ ile  kodlarken karekter setini utf8 bomsuz olarak kodlayı seçip kodlamanız gerekiyor.

Sorun düzeldi, teşekkürler!

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin