Forum Smileyleri hakkında bilgi

Başlatan astro1, 05 Mar 2016, 14:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Forum smileylerini nasıl ve nereden eklerim acaba ? mesela maxicep'inkileri ekliyeceğim diyelim oradan sürükleyip masaüstüne atsam yüklesem olurmu ? onun :yazı: olarak ayarlayabilirmiyiz ? mesela muhaha şeyi var tebelalı onu yukledık :burayı ayarlayabilirmiyiz:
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Admin panelde bulunan Gülümsemeler ve İleti İkonları / kısmına girin:

Gülümseme ekle butonuna tıklayın.

Yeni Gülümseme yükle alanını seçin.

Dosyadan yükle: karşısında yuklemek ıstedıgınız smileyi seçin.

Yeni Gülümseme Ekle altında bulunan

Kod: bu kısma sayı isim ve karekterler girmeye çalışın yoksa sitedeki içeriklerde o smileyler gösterilir. örnek olarak :    .gulucuk;) gibi

Açıklama: ne ile ilgili olduğunu açıklayın kısa olsun

Konumu: nerede olmasını ıstıyorsanız nasıl olmasını ıstıyorsanız o kısımdan sıze uygun olanı seçin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Mar 2016, 14:08Admin panelde bulunan Gülümsemeler ve İleti İkonları / kısmına girin:

Gülümseme ekle butonuna tıklayın.

Yeni Gülümseme yükle alanını seçin.

Dosyadan yükle: karşısında yuklemek ıstedıgınız smileyi seçin.

Yeni Gülümseme Ekle altında bulunan

Kod: bu kısma sayı isim ve karekterler girmeye çalışın yoksa sitedeki içeriklerde o smileyler gösterilir. örnek olarak :    .gulucuk;) gibi

Açıklama: ne ile ilgili olduğunu açıklayın kısa olsun

Konumu: nerede olmasını ıstıyorsanız nasıl olmasını ıstıyorsanız o kısımdan sıze uygun olanı seçin
şimdi ben ordakileri sürüklesem masaüstüne öyle yüklesem oluyormu
www.forumtim.com

tarantula901

Öyle olmaz eklemek istediğiniz smileyleri masaustune indirikten sonra tek tek ekleyeceksiniz.

yada paketleri var onları kullanacaksınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Mar 2016, 14:18Öyle olmaz eklemek istediğiniz smileyleri masaustune indirikten sonra tek tek ekleyeceksiniz.

yada paketleri var onları kullanacaksınız
2.0.11 de öyle bir menu yok gulumseme seti ekle var ordanda olmuyor :D
www.forumtim.com

tarantula901

Var yok deme :D bende ayarları acık oldugundan dolayı acık olarak söyledim en son ne zaman değiştiğimi bende bilmiyordum :D

gulumseme kısmına girince secenekler var ona tıklayın cıkan ekranda

"Özelleştirmiş gülümsemelere izin ver" tıklı olsun sonra yenı butonlar cıkacak

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Mar 2016, 15:18Var yok deme :D bende ayarları acık oldugundan dolayı acık olarak söyledim en son ne zaman değiştiğimi bende bilmiyordum :D

gulumseme kısmına girince secenekler var ona tıklayın cıkan ekranda

"Özelleştirmiş gülümsemelere izin ver" tıklı olsun sonra yenı butonlar cıkacak
Teşekkürler modum , bilmeyenler faydalanabilir...
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Mar 2016, 16:33Mod mu :D
adminim değilde genel olarak konuştum :D mod diye geçiyor ya
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Mar 2016, 17:32:D sıkıntı yok :d
: ) : ( : D :gulucuk: gibimi olcak anlayamadım bosluk olmaycaksa ne olucak bitişikmi
www.forumtim.com

tarantula901

boşukk olmasın kafana gore kodlar gır yada isim bir sey ama normal yazı gıbı olmasın

Ücretli Smf Destek İçin