Sorular Sorular...

Başlatan astro1, 06 Mar 2016, 02:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

6 cevaplar 35 goruntulenme yazıyor o sadece 6 ve 35 olcak onun kodu lazım.

unread ve replies turkcelescek birde

üstte memember logut turkceleşicek. teşekkürler
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

6 cevaplar 35 goruntulenme yazıyor o sadece 6 ve 35 olcak onun kodu lazım.

dil dosyalarından index.turkish.php yada themes.turkish.php dosyalarında o kelimeleri aratıp içinde sadece o birebir kelimeyi kaldırın.

temanıza girin themes.turkish.php içerisnde ing kelimeler var türkçe yapın.

diğeride aynı yerde suanda kullanmıs oldugunuz temadan yapacaksınız deufalttan degıl

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 02:026 cevaplar 35 goruntulenme yazıyor o sadece 6 ve 35 olcak onun kodu lazım.

dil dosyalarından index.turkish.php yada themes.turkish.php dosyalarında o kelimeleri aratıp içinde sadece o birebir kelimeyi kaldırın.

temanıza girin themes.turkish.php içerisnde ing kelimeler var türkçe yapın.

diğeride aynı yerde suanda kullanmıs oldugunuz temadan yapacaksınız deufalttan degıl

çok açık değil fakat anladım ben :D alıştık yanii :D iyi geceler...
www.forumtim.com

tarantula901

Başlık açarken :D konu ile ilgili olmasına dikkat et :D

biraz biliyorsun dıye oyle anlattım :D anlatımıda kolay aslında
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 02:06Başlık açarken :D konu ile ilgili olmasına dikkat et :D
o değilde olmadı ya sadece orda başlıgın seyi var onu halletmıstık baska konuda fakat bunda altında 6 cevaplar yazıyo 6 olmuyo sadece 2 dosyadada yok
www.forumtim.com

tarantula901

Aynı soruyu bir daha açmışşın diğer açtığın konuya bak anlattım orada

Ücretli Smf Destek İçin