Grup Üyeliği düzenlemesi

Başlatan astro1, 22 Mayıs 2016, 17:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Selamın aleyküm smf ailesi ve tarant bey  :D  Uzun süre ardından geri döndüm.Yine sorulara devam ediyoruz :D

Şimdi resim 1de GALATASARAY grup üyeliği ana grup olarak seçilmiş ama kendi kendine.Nasıl mı ?
0DAN Üyelik oluşturdum.bi yorum attım önce herşey normaldi . YENİ ÜYE rütbesi.Daha sonra grup üyeliğine girdim (bjk fb gs vb.) ve ana grup Galatasaray oldu.O ana grup sadece KAYITLI Üyeler olarak kalsa ? YANİ değişmese ? Nasılmı ? 2.resimde olduğu gibi hem gruplar olacak hemde KAYITLI ÜYE GRUBU yani YENİ üye yazısı.4 adet resim var.4.sü gibi olsun istiyorum.4.sünde kendım paint ile yapıştırdım :D

resim 1 :
BURDA KAYITLI UYELER ana grup olacak ve değişmeyecek ıstıyorum.Bi Galatasaray oluyo bi Trabzon bune

resim2 :
BURDA ANA GRUP GOZUKMUYOR YANI YENI UYE ŞEYSİSİ

resim3 :
O YENI UYE DEDIGIM SEY BU YANI BU ANA GRUP GRUP ÜYELİÃ,,Å¾İ SEÇMEMİŞ HALIM 0 YANİ.

resim4 :
BUDA SON İSTEDİÃ,,žİM HALİ PAİNT ILE YAPTIM :D YANİ GRUP ÜYELİKLERİ OLCAKTA ANA GRUPTA OLCAK BUNLARIN YANINDA .

Çözümlerinizi bekliyorum :)

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

astro1

www.forumtim.com

yeninesil

bunu yapan bi site gördünüzmü yoksa hayal gücünüzmü
çok saçma geldi sayfayı felan uzatır bozar :D

astro1

Alıntı yapılan: yeninesil - 08 Haz 2016, 04:42bunu yapan bi site gördünüzmü yoksa hayal gücünüzmü
çok saçma geldi sayfayı felan uzatır bozar :D
gördüm var yani :) +++
www.forumtim.com

tarantula901

display.template.php eke eklermisin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin