Forum bölüm izinleri

Başlatan Tunafloyd, 04 Ağu 2016, 00:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tunafloyd

Merhaba arkadaşlar iyi  geceler :) ben forumda bir oyun kategorisi açtım ve kategori altında bölümler oluşturdum bir bölüm var " Scriptler " diye 2 tane alt bölüm ekledim  scriptler bölümünde sadece yönetim ekibi üyelerinin birşey paylaşmasını üyelerin sadece konuya yorum atabilmesini nasıl yaparım? sadece scriptler bölümüne konu açamayacaklar scriptlerin alt bölümlerine açabilecekler.

Scriptler ( Üyeler Konu açamayacak, sadece yorum atabilecek)
    Script Tasarımcısı Arıyorum ( burada zaten hem konu açıp hem yorum atabiliyorlar)
    Ücretli Scriptler ( aynı şekilde burada da )

Amacım scriptler bölümünde paylaştığım konuları portala atmak üyelerde portaldan görüp yorum atsınlar

tarantula901

Admin panelden kategoriler kısmında hangi kategoriye izin vermek istiyorsanız o kategoriyi seçip değiştire tıklayın.

Karşınıza çıkan İzin Profili: kısmından ayarlayabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Tunafloyd

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Ağu 2016, 01:25Admin panelden kategoriler kısmında hangi kategoriye izin vermek istiyorsanız o kategoriyi seçip değiştire tıklayın.

Karşınıza çıkan İzin Profili: kısmından ayarlayabilirsiniz.

Cevabınız için çok teşekkür ederim sorun çok farklı bir şeymiş ben direk konudan seçip aratıp sonra bakmadan yapıştırıyordum sadece 1 satırı yapıştırmışım. Ben daha önceden yine sizin anlatımınız ile yapmıştım bu aralar çok dalgınım yoğun olduğumdan hallettim sorunu. Sizden başka bir şey isteyebilir miyim acaba?

tarantula901

Alıntı yapılan: Tunafloyd - 11 Ağu 2018, 01:49Cevabınız için çok teşekkür ederim sorun çok farklı bir şeymiş ben direk konudan seçip aratıp sonra bakmadan yapıştırıyordum sadece 1 satırı yapıştırmışım. Ben daha önceden yine sizin anlatımınız ile yapmıştım bu aralar çok dalgınım yoğun olduğumdan hallettim sorunu. Sizden başka bir şey isteyebilir miyim acaba?

anladim. Sorunuz varsa sitede konu olarak açarak sorabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Tunafloyd

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ağu 2018, 08:48anladim. Sorunuz varsa sitede konu olarak açarak sorabilirsiniz.

Tamamdır teşekkürler. :)