Ana sayfa altindaki bilgi merkezini kaldirma

Başlatan onturk, 14 Mar 2016, 23:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onturk

Bilgi merkezini normal uyeler goremesin istiyorum

tarantula901

Admin panelden İzinler kısmından normal uyeler izinlerini ayarlayabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

onturk

malesef o bolumde oyle bir secenek bulamadim daha acik yazarmisiniz lutfen

tarantula901

Admin panel / İzinler / Normal Üyeler Düzenle /  kısmında bulunan "İstatistikleri görebilir"    "Kimlerin çevrimiçi olduğunu görebilir" "İstatistikleri görebilir" gibi ayarları açabilir yada kapatabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

onturk

Bahsedilen tum bolumleri kaldirdim ancak Bilgi Merkezi halen orada

ben tamamen kalkmasini istiyorum

tarantula901

Bilgi merkezinde bulunan Son İletiler / Forum İstatistikleri / Çevrimiçi Üyeler kısmının tamamen kalkmasınımı istiyorsunuz yoksa sadece uyelere gözükmesinimi istiyorsunuz sadece sizemi görünsün istiyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

onturk

Evet o bolum sadece bana gozuksun diger tum kullanicilar oyle bir bolum gormesin istiyorum

tarantula901

Boardindex.template.php dosyasını eke ekleyin.

Ücretli Smf Destek İçin

onturk

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

onturk

onturk

peki bazı kullanıcıların görmesini istersem nasıl ayarlayabilirim

tarantula901

Ekteki dosyayu kullanın

Hangi uyeye görünmesini istiyorsanız.

arat

//İstatislikleri gizleme belirli uyelere izin verme
altında bulunan

if($context['user']['id']==1 || $context['user']['id']==2){ 

1 ve 2 id olan uyelere izin verilmiş hangi uyelere izin vermek istiyorsanız o id leri girin. sizde dahil sizin id ve görmesini istediğiniz üyelerin idlerini girin.

Ücretli Smf Destek İçin

onturk