simge sorunu

Başlatan astro1, 09 Mar 2016, 22:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

aşşağıdaki resimdee oldugu gibi şu kısımdaki sımgelerın bazısı var bazısı yok.Birde bi üyede default simgeler bi üyede hepsi normal bi üyede de şu resımdekı gibi.Her üyede farklı gozukuyor şey.Admınde default diğer uyelıkte karışık bunda da böyle ?

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Onlar normal birşey konu sabit ise yada kilitlenmiş ise onlar değiişik görünebilir öyle olması gerekli anlıyacağın

kırım resmi temanızda eksik olabilir resmin yoluna bakarak ilgili yere resmi atabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2016, 22:40Onlar normal birşey konu sabit ise yada kilitlenmiş ise onlar değiişik görünebilir öyle olması gerekli anlıyacağın

kırım resmi temanızda eksik olabilir resmin yoluna bakarak ilgili yere resmi atabilirsiniz.
yeri tam olarak nedri bılmıyorumkı bana defaulttakı imagesdeki o şeyleri atarmısınız ? defaulttakiler kalsın bari de
www.forumtim.com

tarantula901

Resime baktığında o yazı nın karşısındakı alaan
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2016, 22:47Resime baktığında o yazı nın karşısındakı alaan
yok yazmıyo bişi amma :D atarmısınız ya sıldım ben defaultlarıda
www.forumtim.com

tarantula901

smf indirin yada kullanmış olduğunuz temayı indirin içindeki resimi bulup şu kısma atacaksınız ve resmi indirdiğiniz temanın şu aşağıdaki yoldan bulabilirsiniz.

Themes/Tiryaki/images/topic/normal_post.gif

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2016, 22:53smf indirin yada kullanmış olduğunuz temayı indirin içindeki resimi bulup şu kısma atacaksınız ve resmi indirdiğiniz temanın şu aşağıdaki yoldan bulabilirsiniz.

Themes/Tiryaki/images/topic/normal_post.gif
kendı ekledıgım bu neden değişiyo herkesde anlamadım ama sabit olmuyosa defaulta dondureyım ?
www.forumtim.com

tarantula901

Defultta bak sabit mi

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Default temaya gec resim sorunu varmi bak

Ücretli Smf Destek İçin