Profil Alanı Yardımmmm

Başlatan esudur, 28 Ara 2017, 23:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esudur

arkadaşlar altta ekli listede bir üyenin mesajı ve yanda profil görüntüsü lütfen bir bakın ve bana hak vereceksiniz biri bu profili değiştirsin lütfen modifiye bölümünde profil kısımlarına baktım denedimde ama olmadı büyük ve yukarda çıkıyor acil yardım

tarantula901

O Temaya özel bir profil alanı olarak yapılmış zaten. tam olarak sizin istediğiniz nedir anlayamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 29 Ara 2017, 15:57O Temaya özel bir profil alanı olarak yapılmış zaten. tam olarak sizin istediğiniz nedir anlayamadım.

Hocam bu forum daki profil gibi yazılarla olsun istiyorum bununla ilgili bölüme baktım birtanesini denedim ama ne yaptımsa sola almadı üste çıktı profil birde tam yazılı olmadı

tarantula901

Display.template.php ekleyin kontrol edeyim bakalım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 30 Ara 2017, 00:45Display.template.php ekleyin kontrol edeyim bakalım.

dosya altta ve resimdekine benzer istiyorum ne kadar olursa

tarantula901

şu konuyu inceleyebilirsiniz attığınız resimdeki profil alanı için konu bu

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1203.0

Ücretli Smf Destek İçin