Google Arama Motoru - Çevrimiçi Botlar

Başlatan akabey, 31 Tem 2021, 00:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akabey

Merhaba, kolay gelsin.
Günlerdir uğraşmama rağmen Google'de forumum çıkmıyor. Ve Google Search anasayfamı dizine eklemiş fakat forum linkini yaklaşık 7 gündür eklemiyor, başvurmama rağmen. Google'de en başta şu şekilde çıkmasını istiyorum ne yapabilirim?

tarantula901

Alıntı yapılan: narisca - 31 Tem 2021, 00:00Merhaba, kolay gelsin.
Günlerdir uğraşmama rağmen Google'de forumum çıkmıyor. Ve Google Search anasayfamı dizine eklemiş fakat forum linkini yaklaşık 7 gündür eklemiyor, başvurmama rağmen. Google'de en başta şu şekilde çıkmasını istiyorum ne yapabilirim?

o resimdekini hemen olan birşey değil onu google belirliyor sitenizin ziyaretine ve en çok kulllanılan sayfalara göre belirliyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

akabey

Google siteyi indexledi fakat sadece Forum sayfası görünüyor, böyle yapmak için yapmam gereken adımlar neler?
Bunun bir yolu olduğunu duymuştum.

Ghost

Alıntı yapılan: narisca - 31 Tem 2021, 16:06Google siteyi indexledi fakat sadece Forum sayfası görünüyor, böyle yapmak için yapmam gereken adımlar neler?
Bunun bir yolu olduğunu duymuştum.

Her gün konu eklemeye çalışın. Konularınız kopya değil özgün olsun. Bir iki günde olacak bişey değil.