Yasaklanan Üyeye Ayrı Rütbe ve Rütbe İsmi

Başlatan mbonsu35, 07 Ağu 2014, 12:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

mbonsu35

Yasaklanan üyelerin rütbe ve rütbe isminde değişiklik olmuyor. Ben yasaklananlara özel rütbe ve rütbe ismi yapmak istiyorum. Yapılır mı böyle bir şey?

tarantula901

Bir grup açarsınız bu grubun hiç yetkisi olmaz ve yasakladığın kişileri bu gruba taşırsınız. admın panelden rutbesını ayarlarsınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mbonsu35

mbonsu35

Ancak şöyle bir sorun oldu. Yasaklı diye bir üye grubu oluşturdum, izinlerin hepsini kapattım ve görebildiği bölümlerde sadece Kurallar ve Ceza Alanlar bölümlerine tik koydum. Buna rağmen her bölümü/konuyu görebiliyorlar.

tarantula901

Alıntı yapılan: mbonsu35 - 07 Ağu 2014, 13:57
Ancak şöyle bir sorun oldu. Yasaklı diye bir üye grubu oluşturdum, izinlerin hepsini kapattım ve görebildiği bölümlerde sadece Kurallar ve Ceza Alanlar bölümlerine tik koydum. Buna rağmen her bölümü/konuyu görebiliyorlar.

herşeyi ondan engelle işte hiç bir yeri göremesinler zaten uyeyı banlandıgında siteye giriş yapamaz bir tane uyeyı banla sonra onunla gırıs yapmaya calıs bakalım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mbonsu35

ayarlar bu şekilde olmasına rağmen hala görebiliyor deneme amaçlı yasakladığım bir üye

tarantula901

bana demo yasaklı uye verebılırmısınız kontrol edeyım

Ücretli Smf Destek İçin

mbonsu35

tarantula901

gruplardan banlama ile ilgili bir grup oluşturulur ardında uyeyi yasaklar ve bu gruba eklersiniz.

Ücretli Smf Destek İçin