Sitenin üst tarafındaki boşluk

Başlatan aybars, 19 Şub 2021, 22:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

aybars

Üstad sitenin üst tarafındaki boşluğu nasıl yok ederiz.

tarantula901

index.cssde ara

#header {
    background: #fff;
    padding-left: 1px;
    margin-top: -6px;
}

değiştir.

#header {
}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

bu ben de zaten yok üstad.

tarantula901

Kodları ters eklemişim kodların tam tersini deneyin :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

bunu yapınca bende https://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=3362.new#new yaptığımı bozuyor üstad. kaldı ki şuan bende:

#header {
    background: url(../images/theme/frame_repeat.png) repeat-y top right;
    padding: 0 3px 0 0;
}

şeklinde orası. yukarıdaki sizin yazdığınız

#header {
}

gibi değil.

tarantula901

index.cssde ara

#top_section {
    /* min-height: 65px; */
    overflow: hidden;
    /* margin-bottom: -17px; */   
}

değiştir.

#top_section {
    /* min-height: 65px; */
    overflow: hidden;
    /* margin-bottom: -17px; */
}

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk

Ustam ayrı konu açmayım dedim, bende şu çizgiyi kaldırmak istiyorum, bulamadım nasıl kaldıracağımı

aybars

ellerine sağlık üstad.

aybars

merhaba, mobilde "google kenara dayalı reklamı" kullanmak istiyorum ama reklam sitenin logosunu kapatıyor. Acaba sadece mobilde en üstteki boşluğu reklam alanı kadar arttırabilir miyiz?

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars - 14 Mar 2021, 22:20merhaba, mobilde "google kenara dayalı reklamı" kullanmak istiyorum ama reklam sitenin logosunu kapatıyor. Acaba sadece mobilde en üstteki boşluğu reklam alanı kadar arttırabilir miyiz?

Reklam alanını gizleyince o kısımda bir boşluk olacak.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars - 15 Mar 2021, 20:08Evet doğru

ona rağmen istiyormusun, istiyorsan resim yüksekliği nedir.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Uzun süre önce yazacaktım ama sanırım burda sıkıntı vardı. Resim yüksekliği 80.

tarantula901

responsive.css de ara

@media screen and (max-width: 720px)
body {
    padding: 0 !important;
    min-width: 200px !important;
    max-width: 720px;
    margin: 3px;   
}

değiştir.

@media screen and (max-width: 720px)
body {
    padding: 0 !important;
    min-width: 200px !important;
    max-width: 720px;
    margin: 3px;
    margin-top: 80px;
}

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

ellerine sağlık teşekkür ederim.logo aşağı indi ama bu sefer googlenin otomatik reklamlardaki "Kullanıcı ekranının kenarına dayalı olan ve kolayca kapatılabilen reklamlar" çıkmıyor. ;D demekki adamlar tam kenara dayamışlar. ;D