www.virusluyuz.com - Virüslüyüz Forum

Başlatan KeReM @, 28 Ağu 2014, 10:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeReM @

Sitenizin Linki: http://www.virusluyuz.com/forum/

Sitenizin ismi: Virüslüyüz Forum

Site Sloganı: Virüslüyüz Forum

Sitenizin Açılış Tarihi: Kasım 2012 i ücretsiz bir site olarak kuruldu ama resmi açılış tarihi Nisan 2014

Tanıtım: Genel bir forum olarak hareket ediyoruz ama ağırlığımızı eğitici bilgilere vermeye çalışıyoruz.

LeoJeLy

tarantula901

sitenizde başarılar genel forum olarak ilerlemek zordur ancak siz de sıkıntı yok
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM @

Dediğiniz gibi hocam genel forumla uğraşmak zor. Forumun nereye kadar ilerleyeceğini zaman gösterecek. :)

tarantula901

Alıntı yapılan: KeReM @ - 28 Ağu 2014, 14:48
Dediğiniz gibi hocam genel forumla uğraşmak zor. Forumun nereye kadar ilerleyeceğini zaman gösterecek. :)

bende genel forum yonetiyorum tek kisilik ekip sizde yinede ufakta olsa ekibiniz var oyuzden sizin icin iyi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM @

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Ağu 2014, 19:12
bende genel forum yonetiyorum tek kisilik ekip sizde yinede ufakta olsa ekibiniz var oyuzden sizin icin iyi

Bu konuda haklısınız hocam, genelde radyo kullanıcı olsalarda forumdada aktifler.

tarantula901

Alıntı yapılan: KeReM @ - 28 Ağu 2014, 23:27
Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Ağu 2014, 19:12

Bu konuda haklısınız hocam, genelde radyo kullanıcı olsalarda forumdada aktifler.

sitede azda olsa aktiflik cok onemlidir google bu tip siteleri surekli takip eder cunku google algoritmasi site popularite giren cikan var siteyi google irumcekleri surekli takip eder ufakta olsa yukselmesini yardimci olur

Ücretli Smf Destek İçin