Smf Site Altının Düzenlenmesi

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 26 Ekm 2014, 19:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Smf Site Altının Düzenlenmesi
sitenin altının artık daha düzenli olması gerekiyor. Bu alanda daha iyi bir görüntü için bazı değişiklikler şart.
Sitenin altını aşağıdaki  resimdeki gibi nasıl düzenleriz.
Sitenin alt bölümünün bu şekilde olması için ............
Bilgilerinizi Bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

paylaştıgın resimde en alta ıcın se onu yaparız onun ustundekı başlıklar dıger alt sıtelerrden cekılıyor cunku
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

siz bu kodları nereye nasıl yerleştreceğiz onu paylaşın, ben diğerlerini deneme yanılma ile yapmaya çalışırım.

tarantula901

index templateyı atın ıcınden nerede degısıklık yapacaksınız orayı eklıyeyım gorup sız orada duzenleme yapın sızın sıtenızın alt baglantılarında farklı alanlarda bulunanlarda var onları bakıp paylasayım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

kullandığım temanın index.template.php si

tarantula901

sunu deneyın ıcınde bir kod ekledım orada kodları ekleyebılırsınız

yedek almayı unutmayın

bu arada en alttakı kodlar bazı farklı yerlerden cekılebılıor mesela seo modunun oyuzden duzgun gorunmeyebılır

kodları bulabılmek ıcın sunu aratın

<span class="smalltext">', theme_copyright(), '
<br />Theme by <a href="http://www.dzinerstudio.com" target="_blank"><b>DzinerStudio</b></a></span>
<a href="siteadi" title="">Baslik</a> |

';

üsteki kodda ornek verdım o sekılde lınk ekleyebılırsınız

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

ben deneyinp bakarım ona göre dönerim destek için çok sağolun.

tarantula901

rica ederim iyi çalışmalaar

Ücretli Smf Destek İçin