Konularda Yer Alan Yazdır Yazısını Kaldırma

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 17 Ağu 2014, 22:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Hocam Display.template.php e ekleme yapıyoruz ama index.css ye ne/neyi veya hangi kodu ekliyeceğiz.
Tamam Display.template.php e kaldırdığım kodu ekledim. Artık konularda yazdır görünüyor ama hata devam ediyor.
Bence sorun kullanılan temada ve default temada index.css dosyalarının print kodları eksik
Eğer siz bunlara ve bunların neresine ekleyeceğim konusunda yardım ederseniz bu sorun çözülür......
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 10 Eyl 2014, 23:39
Hocam Display.template.php e ekleme yapıyoruz ama index.css ye ne/neyi veya hangi kodu ekliyeceğiz.
Tamam Display.template.php e kaldırdığım kodu ekledim. Artık konularda yazdır görünüyor ama hata devam ediyor.
Bence sorun kullanılan temada ve default temada index.css dosyalarının print kodları eksik
Eğer siz bunlara ve bunların neresine ekleyeceğim konusunda yardım ederseniz bu sorun çözülür......

index.template dosyasında print diye bir meta etiketi var onu kaldırınca duzelecektır bulmaya calısın dosyada
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Hocam hataya bu kodlar sebep oluyordur.
Ama nereden ne kadarını sileyim
Kullandığım temanın index.templatesinde bu kodları buldun
Bulduğum kodlar

// The ?rc3 part of this link is just here to make sure browsers don't cache it wrongly.
echo '
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="', $settings['theme_url'], '/css/index', $context['theme_variant'], '.css?rc3" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="', $settings['default_theme_url'], '/css/print.css?rc3" media="print" />';

tarantula901

sadece sunu kaldır bakalım duzelcekmı

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="', $settings['default_theme_url'], '/css/print.css?rc3" media="print" />
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

dediğiniz yeri kaldırdım 20/25 sayfa gezdim hata oluşmadı.
Giriş çıkış yaptım 404 sayfasına atmadı.
Kardeşim Allah razı olsun. Eline yüreğine sağlık ..
İnşallah sonradan hata oluşturmaz... Çok teşekkür ederim.............

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim

print kodunu kaldırıkyada ona ragmen css dosyası vardı ondan dolayı hata cıkıyordu galıba hata cıkmaz ınsallah cıkarsada gerı alırız artık

Ücretli Smf Destek İçin