Moderatöre rapor et ve Kayıtlı (İp Numarasını) Benzer Konuların Üstüne Alma

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 18 Ağu 2014, 15:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Moderatöre rapor et   ve Kayıtlı (İp Adresini, Numarasını) Benzer Konuların Üstüne sağ tarafa alma
Moderatöre rapor et ve Kayıtlı (İp Numarasını) Benzer Konuların Üstüne Alma

Bunu nasıl ayarlarız bu konuda bilgisini bizimle paylaşan olursa çok memnun oluruz.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Hocam değişiklik yaptığınız kodların da belirtseniz çok iyi olurdu.. Aradaki boşlukları almama yarar..
Yoksa çok güzel yapmışsınız emeğinizi nasıl ödeyeceğiz hiç bilmiyorum.
Yerinizde başkası olsa bu yaptıklarının bir çoğunu fırsat olarak kullanırdı.

Çok teşekkür ederim

değişiklik kodlarını paylaşırsanız memnun olurum.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 18 Ağu 2014, 23:21
Hocam değişiklik yaptığınız kodların da belirtseniz çok iyi olurdu.. Aradaki boşlukları almama yarar..
Yoksa çok güzel yapmışsınız emeğinizi nasıl ödeyeceğiz hiç bilmiyorum.
Yerinizde başkası olsa bu yaptıklarının bir çoğunu fırsat olarak kullanırdı.

Çok teşekkür ederim

değişiklik kodlarını paylaşırsanız memnun olurum.

Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

değişiklik yapmadım sadece kodları farklı kodların ustune taşıdım zaten yapılan değişikleri üste ekledim.

Ücretli Smf Destek İçin