Kişisel başlık

Başlatan mbonsu35, 01 Ağu 2014, 15:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mbonsu35

Özellikler ve Seçenekler:

Normal Üye izinleri:

Ayarlar yukarıdaki gibi olmasına rağmen üyeler kişisel başlık ekleyebiliyor. Ben kişisel başlığı yarışmalarda falan ödül olarak vermek istedğim için üyelerin değil sadece benim ekleme/değiştirme yapabilmemi istiyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

tarantula901

Alıntı yapılan: mbonsu35 - 01 Ağu 2014, 15:07
Özellikler ve Seçenekler:

Normal Üye izinleri:

Ayarlar yukarıdaki gibi olmasına rağmen üyeler kişisel başlık ekleyebiliyor. Ben kişisel başlığı yarışmalarda falan ödül olarak vermek istedğim için üyelerin değil sadece benim ekleme/değiştirme yapabilmemi istiyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

uye gruplarından izinler kısmından kısısel başlıgı kaldırın her yetkılıden kaldırınca sadece sız degiğştirebileceksiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mbonsu35

Hala normal üyeler değiştirebiliyor

tarantula901

izinler bölümünden Kişisel başlığını değiştirebilir kısmını kapadınızmı

Kendi profilinin:

Herhangi bir profili:  bölümündekı tıkları kaldırın sonra kaydedın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mbonsu35

Konuda da resmini vermiştim zaten onun. :) Kapalı hepsi.

tarantula901

bana demo uyelim pm den atarmısın

Ücretli Smf Destek İçin