Veritabanı ile İlgili Bir Sorun Olmuştur Hatası ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 10 Mar 2016, 21:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Veritabanı ile İlgili Bir Sorun Olmuştur Hatası ve Çözümü
Veritabanı ile ilgili evdersleri.com için günlük 10 larca e-posta alıyorum. Bu veritabanı sorunlarını nasıl düzeltebilirim.
Bu sorunla ilgili e-postaları almaya sitelerimizi başka hostta taşıyınca almaya başladık. 2 / 3 ay oldu...

Gelen e-postanın orijinali aşağıdaki gibidir.

Alıntı YapThere has been a problem with the database!

This is a notice email to let you know that SMF could not connect to the database, contact your host if this continues.

Gelen e-postanın Türkçesi
Alıntı YapVeritabanı ile ilgili bir sorun olmuştur!

Bu SMF, veritabanına bağlanmak, bu devam ederse ev sahibi ile irtibata olamayacağını bildirmek için bir uyarı e-posta olduğunu.

Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Veritabani ile ilgili apache cokuyor. Veritaba ni. Baglantisi kesiliyor hosting  ile alakali bir durum. Hostinginizle iletisime gecin O eposta maili uyarisini admn panel sunucusundanda kapatabilirsiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı Yap..... O eposta maili uyarisini admn panel sunucusundanda kapatabilirsiniz

Ben sizin dediğinizden bunu yaptım bakalım sonuç ne olacak...
İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

tarantula901

Mail gönderimini kapatır ama veritabanı bağlantısı hala devam ediyordur mail gelmesinde diye kapatma ayarını soyledım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

gecitli

Alıntı YapThere has been a problem with the database!

This is a notice email to let you know that SMF could not connect to the database, contact your host if this continues.

Sitenizde veri tabani hatasi meydana geldi hatalar devam ederse host sağlayicinizla iletişime gecin.

sorunu bildirimleri kapatmakla cözmek yerine sorunu ortadan kaldirmak daha mantikli olur

Iyide nasil?

CEVABI Burda yaziyor Validation Output: 116 Errors

bu hatalar kurulan bilincsiz modlar kodlar yanliş uygulamalar tavsiyem uygun bir tema her eklentide hata denetimi uygunluk testi.
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

Sosyal Öğretmeni

Tamam kapatınca hata mesajları almıyoruz ama biz şimdi sorunları halının altına süpürdük.
Peki bu soruna kalıcı çözümü nasıl bulacağız...

tarantula901

Sorun hosting kaynakli gorunuyor hostingle iletisim kurun az olsa neysede cok olmasi sıkıntı

Ücretli Smf Destek İçin

TurksOnline

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 10 Mar 2016, 21:33Veritabanı ile İlgili Bir Sorun Olmuştur Hatası ve Çözümü
Veritabanı ile ilgili evdersleri.com için günlük 10 larca e-posta alıyorum. Bu veritabanı sorunlarını nasıl düzeltebilirim.
Bu sorunla ilgili e-postaları almaya sitelerimizi başka hostta taşıyınca almaya başladık. 2 / 3 ay oldu...

Gelen e-postanın orijinali aşağıdaki gibidir.

Gelen e-postanın Türkçesi

Ben Modifikasyonu Bozuk Bir Şekilde İki Kere Yüklediğim İçin Böyle Olmuştu. Düzeltemedim Bende Sonra Siteyi Tekrardan Kodladım. İyi Ki Kopyasını Almıştım.  :)

tarantula901

Bu sorun modificasyon ile alakalı değil smf default dosyalarında gelen bir özellik bu bu sorun çoğunluıkla phpmyadmın yanı veritabanının bağlantısı koptugundan dolayı kaynaklanmaktadır.

Ücretli Smf Destek İçin