Yorum yap güncel kal

Başlatan tarantula901, 09 Eyl 2014, 22:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Sitelere açılan konuların tam olarak arama motorlarına etkisini göstermesi için yorumlarla konularımıızı destekleyerek arama motorlarında üst sıralara çıkmamıza yardımcı olur.

Açılan konulara yapılan yorumlar arama motorları tarafından konuyu incelerken konunun aktif olduğunu algılayıp o konunun ilk sıralara çıkmasına yardımcı olur.

Karşılıklı olarak sitelerimize yorum atarak sitemizi güncel tutmamızı ve arama motorlarının dikkatini çekmiş olacağız.

Konulara yorum attık diye ilk sırala neden çıkmadım diye düşünmeyin etkisi vardır ancak yüzde yüz değildir.

Katılım koşulları:

1: Atacağımız yorumlar 5 kelimeden az olmayacak ve yorumlar konuyla alakalı olacak.
2: Yorumlara (teşekkürler,saol,tnks) vs gibi kısa ve anlamsız yorumlar atılmayacaktır.
3: En az 2 konuya yorum yapılacak isteyen daha fazla konulara yorum yapılabilir.Buna karşılık bunu gören diğer arkadaş sizin sitenizede yorum atabilir 2 yorum dışındaki yorumlar size kalmış.
4: Katılım koşulları değişiklik yapılabilir.

Başlama tarihi olarak katılıma göre değişiklik gösterebilir.

Nasıl Katılırım:

katilmak isteyenler yorum kısmına katilmak istiyorum  siteye üye olacağı kullanıcı adını  ve hangi siteyle katılacağı site adını yazması yeterlidir.

Örnek Katılım:

Katılmak istiyorum

Site adı : www.buyuknet.com

Kullanıcı adım: tarantula901

Konu ile ılgili fikir düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Not:Yorum atabilecek arkadaşlar katılsın.

Birgün yorum atamayan ertesi gün telafi edebilir. Ama en az birgün olması şartıyla.

Katılanlar

1= Kullanıcı adı: tarantula901  Site adı: www.buyuknet.com
2= Kullanıcı Adı: KeReM @       Site Adı: http://www.forumsak.com/forum/index.php
3= Kullanıcı Adı: Sosyal Öğretmeni Site Adı: Herhangi 3 siteden biri www.evdersleri.com /  www.dinogretmeni.com / www.sosyalbilimciler.com
4= Kullanıcı Adı: İLim Dünyası Site Adı : www.ilimdunyasi.com

Kontrol:

10 Eylül 2014 Tarihinden sonra ilgili sitelere gönderilmesi gereken yorum sayısı 42 olması gerekmektedir. Ay sonuna kadar tamamlamayı unutmayın.

Yeni katılan İLim Dünyası için sitesine yorum sayısı 36 olması gerekmektedir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM @

Hocam öncelikle içeriği açsan, ben az çok tahmin ediyorum ama yinede net adı konulmadan katılmak istemem.

tarantula901

onceden katildiysaniz hatirlarsiniz

yarin pc basindayken detayli aciklarim ona gore katilirsiniz

ilgin icin teşekkurler
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bunu ayrıntılı anlatsanız çok iyi olur çünkü bu konuda kendime güveniyorum.
Rabbim nasip ederse her koşulda herkesle varım.
Şimdiden hayırlı olsun.
Herkes göründüğü gibi değil.

KeReM @

Tamamdır hocam. Arkadaşlar daha önce denendi gayet güzel bir çalışma olacak emin olun. Forumun indexlenmesinden tutunda ziyaretçilere aktif görünmesine kadar bir çok faydası olacaktır.  Birde profillerimizde site bilgilerimizi girecekmiyiz bu durumdan rahatsız olan arkadaşlarımız olabilir amacımız kendi forumumuzun reklamını yapmak değil nede olsa.

Katılıyorum

Site adı : www.virusluyuz.com

Kullanıcı adım: KeReM @

Sosyal Öğretmeni

Kullanıcı Adım: Sosyal Öğretmeni

Sitem: www.evdersleri.com
           www.dinogretmeni.com
           www.sosyalbilimciler.com

Bu üç siteden herhangi biri olabilir. Şimdiden başarılar.

tarantula901

Alıntı YapBirde profillerimizde site bilgilerimizi girecekmiyiz bu durumdan rahatsız olan arkadaşlarımız olabilir amacımız kendi forumumuzun reklamını yapmak değil nede olsa.

İmzadadaki site adresi eklemesinden bahsediyorsun değilmi eğer istemeyen varsa söyleyebilir ona göre imzaya link eklenip eklenmeyecekmi daha sonra belirleyebiliriz.

Sosyal Öğretmeni aklına takılan soruları bu konu altında yazabilirsin.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Anlamadım ki.
yanlış birşey ni yazdık yoksa?
Katılıyoruz dedik sadece Sitelerdeki Kullanıcı adımı yazdım katılan olursa da benim imzadaki herhangi bir siteden birine yapabilir.
Bunda yanlış veya açıklama gerektirecek birşey olduğunu sanmıyorum.

Bize karşılık verilmese de biz yine destek isteyene elimizden geleni yaparız....................

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 10 Eyl 2014, 17:27
Bunu ayrıntılı anlatsanız çok iyi olur çünkü bu konuda kendime güveniyorum.
Rabbim nasip ederse her koşulda herkesle varım.
Şimdiden hayırlı olsun.

usteki cevaba karşılık yazmıştım :D

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM @

Evet hocam ondan bahsediyorum. :) Biz başladık bile, sanırım :D

tarantula901

En aktif kişiler bizleriz aktif olan çıkınca aramıza alırız ne dersiniz başlayalımmı?

imzaya eklenilen linkten bir sıkıntı olmaz benim kanımca hem reklam gibi gösteriliyor hemde sitedeki insanları farklı yerlere çekiyor oyuzden sıkıntılı gibi siz ne dıyorsunuz

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM @

Bizim forumda daha önceden imzaya eklenen adreslerden dolayı uyardığm arkadaşlar oldu.Bu nedenle ben istemem, ayrımcılık yapmışım gibi olur ayıp olur arkadaşlara. Bencede başlayabiliriz, dediğin gibi hocam gelende katılır.

tarantula901

Alıntı yapılan: KeReM @ - 10 Eyl 2014, 22:22
Bizim forumda daha önceden imzaya eklenen adreslerden dolayı uyardığm arkadaşlar oldu.Bu nedenle ben istemem, ayrımcılık yapmışım gibi olur ayıp olur arkadaşlara. Bencede başlayabiliriz, dediğin gibi hocam gelende katılır.

Tamam ozaman imzalara site adresi eklenmesin zaten site adreesi eklenerek sitedeki uyeleri bir nebzede olsa farklı gorunebılıyorsun eklenmemesi en iyisi.

Ben başladım bile :D isimleri katılım olunca ekleriz. zaten 3 kişiyiz :D

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM @

Bugün nöbetçiyim forumları gezemeyeceğim arkdaşlar bilginiz olsun.

tarantula901

Alıntı yapılan: KeReM @ - 11 Eyl 2014, 13:23
Bugün nöbetçiyim forumları gezemeyeceğim arkdaşlar bilginiz olsun.

Sana iyi nöbetler.

Ücretli Smf Destek İçin