Üyelerin Profil Alanını Yeniden Boyutlandırmak

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 13 Tem 2014, 02:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Üyelerin Profil Alanını Yeniden Boyutlandırmak
Aşağıdaki resimde açıklanmıştır. Ben bu alanı daraltmak istiyorum Üye profil alanım çok geniş ben biraz daraltmak istiyorum.
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum....

Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Temanızın index css dosyasında bulunan

şu kodu ara

.poster {
float: left;
width: 15em;
}

Şununla değiştirin.

.poster {
float: left;
width: 10em;
}

Şunu ara

.postarea, .moderatorbar {
margin: 0 0 0 16em;
}

şununla değiştir.

.postarea, .moderatorbar {
margin: 0 0 0 11em;
}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Çok teşekkür ederim .
Şöyle bir açıklama eklememin sakıncası yok zannedersem.
Eğer tema benim gib MC tema ise o zaman temaların içerisinde hangi rengi kullanıyorsan o dosyada aramalıyız.
Benim Mc temam index_navy.css olduğu için sizinde daha önce belirtmelerinizi dikkate alarak değişikliği bu dosya üzerinde yaptım ve tak diye sorun halloldu.
İlginiz ve desteğiniz için çok ama çok teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Evet hangi temayı kullanıyorsanız o temanın index.css dosyasınında duzenleme  yapmalısınız bazı temalarda birden fazla css dosyası olabilir hangisiyse onda duzenleme yapılmalı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin