Smf Forum Sitesinden Çıkış Yapamamak

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 10 Şub 2015, 00:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Smf Forum Sitesinden Çıkış Yapamamak
Aktif görünüyorum. Çıkış yap diyorum bir türlü çıkış yapamıyorum.
 sürekli : Oturum doğrulaması başarısız oldu. Lütfen oturumunuzu kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyin. hatası veriyor ne yapmalıyım bilmiyorum. Evdersleri zaten uçtu bu seferde dinogretmeni hayırdır inşallah...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Admin panele girin phpmyadminden onar yapın düzelecektir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Tamam sorun bu şekilde çözüldü de .. Ama ben admin panele girmeye defalarca çalıştım bir türlü olmadı...
Hep aynı hatayı verdi. Bu sitede bozulur diye üzüldük. Yardımınız için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Rica ederim.

evdersleri sorunu çözülemediğine  üzüldüm.   inşallah bir an önce sorun çözülür.

Bu tip sorunlar sessionlarla ilgili bir sorundur admın panelden bakım yapınca duzelir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin