Son Konular eklentisinin Şu şekilde yapmak istiyorum.

Başlatan alien97, 01 Şub 2015, 21:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alien97

Hocam Son konular eklentisinin şu sitedeki gibi olmasını istiyorum nasıl bu şekilde yapabilirim sadece konular ve son ilet gönderen

gözükecek

tarantula901

siz bunu sitenizin en altındamı olmasını istiyorsunuz yoksa simpleportaldemı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

alien97

simple portalda üstte son konular linki var reklam yapmak istemedim adminim üstten aşağıya doğru bunu yaparsanız çok mühim geçer dualarımı eksik etmem sizler için .

tarantula901

site adresinizi profilize yada burada paylaşabilirsiniz reklam olarak sayılmaz izin veriyoruz destek istediğiniz sitenin adını bilmek lazım

ona göre sitenizi kontrol edip yardımcı olayım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

alien97

tarantula901

simpleportaldemı yapmak ıstıyorsanız admın panelden blok ekle kısmından son konuları secerek yapabılırsınız

Ücretli Smf Destek İçin

alien97

tarantula901

admin panelden simpleportal ayarlarından blok ekle tıklayın

blok ekle / Son İletiler/Konular / kısmından

Bölümler: kısmındakı hangı kategorıden gorunmesını ıstdıgınız konuların tumunu seçin

Gösterilecek mesaj ya da konu sayısı: kısmına kaç tane gorunmesını ıstıyorsanız yazın

Tür:  iletiler yada konular seçin.

Listeleme şekli: buyuk olarak seçin

Kolon: kısmına nerede gorunmesını ıstıyorsanız orayı secın

sonra blogu ekleyın

Test edıldı aynı resımdekı gıbı yapıldıgı ıcın bunları yazdım

Ücretli Smf Destek İçin

alien97

ALLAH SENDEN BİN RAZI OLSUN!! SAYENDE 2 AYDIR YAPAMADIÃ,,žIM ŞEYİ YAPTIM ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN BUYUR SİTEME GEL SİTEMDE SENİN GİBİ ADAMLARI GÖRMEYİ İSTERİM ÇOK ÇOK TEŞEKKKÜR EDERİM USTAM ALLAH BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN!

tarantula901

Alıntı yapılan: alien97 - 01 Şub 2015, 22:44ALLAH SENDEN BİN RAZI OLSUN!! SAYENDE 2 AYDIR YAPAMADIÃ,,žIM ŞEYİ YAPTIM ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN BUYUR SİTEME GEL SİTEMDE SENİN GİBİ ADAMLARI GÖRMEYİ İSTERİM ÇOK ÇOK TEŞEKKKÜR EDERİM USTAM ALLAH BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN!

rica ederim iyi çalışmalar

Ücretli Smf Destek İçin

alien97

Son bir sorum daha olabilirmi rica etsem pek önemli değil ilgilenmezsenizde olur da :)

Hocam misal üst tarafta yardım forum ara anasayfa gibi butonlar varya ondan bana boş bir sayfa oluştururabilirmisinz ? :)

tarantula901

Alıntı yapılan: alien97 - 01 Şub 2015, 22:53Son bir sorum daha olabilirmi rica etsem pek önemli değil ilgilenmezsenizde olur da :)

Hocam misal üst tarafta yardım forum ara anasayfa gibi butonlar varya ondan bana boş bir sayfa oluştururabilirmisinz ? :)

Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz her sorunuz için ayrı bir konu açabilirsiniz tabi sıkıntı olmaz.

Malesef sorunuzu anlayamadım ayrıntılı olarak farklı bir konu açarak ilgili sorunuzu yazarsanız yardımcı olurum

Ücretli Smf Destek İçin