Sitedeki Konuların Kendi Kendine Kaybolması

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 13 Eyl 2014, 13:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Sitedeki Konuların Kendi Kendine Kaybolması
Dün açtığım bazı konulara bakıyorum bugün yok.
Dahası o konuya yorum yazılmışsa o konunun yorumu da sitenin çöp kutusuna yani geri dönüşüm e gitmiş oluyor.
Ne dir. Neyin nesi anlamadım.
Oluşturduğum Blok yok olmuş.
Bir de bazı bloklarım da kendiliğinden kayboldu. Tekrar blok oluşturdum ondan sonra kaybolmadı ...
Sitenin ftp sine de giremiyorum..........
bunlar dinogretmeni .com için geçerli ..............
Herkes göründüğü gibi değil.

KeReM @

Bugünde oldu sanırım hocam. site kendini geriye atıyor bir şekide. Üye girişi yaptığım sırada bir anda üyeliğim silinmiş gibi oldu, tekrar üye oldum baktım yazdığım cevaplar yok :S

Sosyal Öğretmeni

İşin kötü tarafı bu olma sıklığını artırıyor.
Ben yüklüyorum o geri yok ediyor.
Bir de siye üye olanların sayısı  artıyor sonra tekrar azalıyor. Üyeleri dahi siliyor.

Hocam bu konuya bir el atsak.......Yardımlarınızı bekliyorum....

tarantula901

pm gönderilmiştir. sorun çözülmüştür.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Size şaka gelecek belki ama biraz önce bilgisayara format dahi attım. Herşeyi biçimlendirdim.
Sıfırdan kurdum hatta kurulum devam ediyor. smf.gen.tr ye dahi giriş yapamayınca hiç acımadım hemen herşeyi sildim.
Sıfırdan sonra ilk önce virüs programını yükledim. Lisansını onayladım.
Uzatmayalım.........

Yardımcı olanlardan Rabbim razı olsun...

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 14 Eyl 2014, 01:59
Size şaka gelecek belki ama biraz önce bilgisayara format dahi attım. Herşeyi biçimlendirdim.
Sıfırdan kurdum hatta kurulum devam ediyor. smf.gen.tr ye dahi giriş yapamayınca hiç acımadım hemen herşeyi sildim.
Sıfırdan sonra ilk önce virüs programını yükledim. Lisansını onayladım.
Uzatmayalım.........

Yardımcı olanlardan Rabbim razı olsun...

Sizdende Allah razı olsun.  Bu tip bir sorun olduğunda giriş vs sorunu bize ulaşın kısmından yada buyuknet sitesinden pm yolu ile bana ulabilirsiniz.

Bu arada yaşadığınız herhangi bir sorun için bile bana pm ile tanışabilirsiniz size bu konudada yardımcı olabilirim. Teknik konusunda yaşanılan sorunları kullanmak ıstıyorum buyuknet ıcın :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

forumefor

Konu ilginç. Çözüm neydi merak ettim.  :)

tarantula901

sizin sorununuz nedir bu sorun farklıydı

Ücretli Smf Destek İçin