Search2 Hatası ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 16 Ağu 2014, 22:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Search2 Hatası ve Çözümü
Search2 hatası alıyorum bu konuda yardımcı olusanız memnun olurum.
hatayı aldığım site:evdersleri.com
hata ayrıntıları aşağıdaki resimde gösterilmiştir
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

searc.templateyi eke eklerseniz bi kontrol edelim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

buyrun sayın hocam
Bilginiz olsun ben sitenin menülerinde search i kaldırmıştım.

tarantula901

sitedeki search kaldırmşşsanız eksik kaldırmış olabilir yada bir yerde yanlışlık yapmış olabilirsiniz.

search yedegını alarak smfnın sfıır dosyalarındakı serach template dosyasını defaulta atın sonra kontrol edın sorun oluşacakmı eğer sorun oluşuyorsa demekki kaldırdığınız kodlardandır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

ben search ı sadece subs dosyasından kaldırdım başka hiçbir yerden silmedim
yani bu search zaten orijinali yinede dediğinizi yapayım.
Eğer imkanınız varsa search ın nasıl kaldırıldığına dair açıklama yaparsanız zannedersem hatanın kaynağını bulurum.

(Not: yardım ı nasıl kaldırdıysam search da öyle kaldırmaya çalıştım.)

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 16 Ağu 2014, 23:37
ben search ı sadece subs dosyasından kaldırdım başka hiçbir yerden silmedim
yani bu search zaten orijinali yinede dediğinizi yapayım.
Eğer imkanınız varsa search ın nasıl kaldırıldığına dair açıklama yaparsanız zannedersem hatanın kaynağını bulurum.

(Not: yardım ı nasıl kaldırdıysam search da öyle kaldırmaya çalıştım.)

subs.php ıcınden search kaldırdıgınızdan dolayı oluşan bir hatadır

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

subs.php dosyasından bu kodları silmiştim
başka bir şey yapmadım. Şimdi bu kodları tekrar koydum bakalım yine hata verecek mi?
Kaldırdığım kodlar bunlardı

),
'search' => array(
'title' => $txt['search'],
'href' => $scripturl . '?action=search',
'show' => $context['allow_search'],
'sub_buttons' => array(
),

tarantula901

o kodlardan dolayı hata verdi bende kaldırmştım aynı hatayı vermilşti bana da lazım kaldırıp hatasız olursa paylaşırım ok

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

kodları yerine koyduk bu seferde bu hata kaydı oluştu.

Sosyal Öğretmeni

tarantula901

o hata mesajı sadece admınlerde cıkan bir hata okadar da onemlı degıl yılda bırkez dzuenlersın o alanlar ı:D

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

ben bundan dolayı google reklemını iptal etmiştim o zaman reklamı tekrar yerleştireyimmi?

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 17 Ağu 2014, 20:09
ben bundan dolayı google reklemını iptal etmiştim o zaman reklamı tekrar yerleştireyimmi?

evet yerleştirin sureklı hata cıkarsa ozaman anlayınkı herkeste hata verıyor zaten bellı admın panelde yaptıgın bir duzenlemeden cıkan bir hata

Ücretli Smf Destek İçin