Eklenti Dosyasının Altına Üstüne Reklam Ekleme

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 10 Ağu 2014, 11:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Eklenti Dosyasının Altına Üstüne Reklam Ekleme
Eklenti dosyasının altına ya da üstüne bağlantı reklamları eklemek istiyorum yani sadece ince çizgi şeklinde
reklam eklemek istiyorum bynu nasıl yapabilirim.
Yardımlarınızı bekliyorum...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

siteyi inceledım ancak reklam eklemişşiniz sorununuz cozuldumu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

denem yanılma ve smf 1 serisine eklediğim yoldan hareketle buldum şuan için sorun yok
inşallah google de yanlış bulmazsa tam istediğim gibi oldu...
teşekkür ederim..

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 10 Ağu 2014, 20:20
denem yanılma ve smf 1 serisine eklediğim yoldan hareketle buldum şuan için sorun yok
inşallah google de yanlış bulmazsa tam istediğim gibi oldu...
teşekkür ederim..

google için bir nevi yanıltmadır insallah sorun olmaz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

nasıl yaptığınızıda paylaşırsanız bu konuda yardım isteyenler için bir nevi yardım etmiş olursunuz

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

tarantula901

anladım teşekkürler ama o konud fazla birşey yok nasıl yaptıysan :D iyi yapmışşın

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

... /Themes/default/Display.template te de Bul
<div class="moderatorbar">
<div class="smalltext modified" id="modified_', $message['id'], '">';

Üstüne Ekle
<p>Buraya reklam kodlarını yerleştiriniz.</p>

ben bu şekilde yaptım ve şuanda çalışıyor hata yok giib görünüyor.
Yanlış vay hata olur diyen kardeşimiz olursa düzeltmeye yardımcı olursa çok memnun oluruz.

Ahraza Halebi sormuşlar ahrazda dilini görtermiş..............