Smf 2x Css Menü Ekleme

Başlatan Kaptan_75, 20 Tem 2014, 18:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kaptan_75

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Kaptan_75

hocam olmuş eline sağlık ama bitişik olmuş menü ile o kısım araya bir br nereye koyabiliriz ?

tarantula901

Ben görmeden yaptığım için neresiyle neresi arasında bitişik kaldı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Kaptan_75

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Tem 2014, 01:24
Ben görmeden yaptığım için neresiyle neresi arasında bitişik kaldı

menünün altına almışsınız o dediğim yeri resimde gösterdim

tarantula901

Şunu kullanırsanız tamamdır

Ücretli Smf Destek İçin

Kaptan_75

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Tem 2014, 01:30
Şunu kullanırsanız tamamdır

Eyv kardeşim eline koluna sağlık teşekkürü borç bilirim

tarantula901

rica ederim iyi çalışmalar.

Ücretli Smf Destek İçin