forumda bazı kelimeler 403 hatası veriyor

Başlatan emre, 17 Tem 2014, 14:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre

forumda bazı kelimeler hata veriyor
<script
custom paper
bunlar bulduklarım şu an için bunları üye olmadan bile yazıp arayınca msj içinde başlıkta kullanınca 403 sayfasına yönleniyor host ücretsiz sizce host kaynaklımıdır :S

tarantula901

Ücretsiz host yuzunden dolayı bir sorundur bazen siz bilmesenizde sitenizi yonlendirebiliyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Kardeşimizin sorunu inşallah çözülmüştür.

Kardeşime tavsiyem ücretsizlerle uğraşmasın

En uygun olanlardan tavsiyem vardır özellikle teknik destek herşeye değiyor.
Buyrun: https://rizedc.com
Herkes göründüğü gibi değil.

emre

host taşıdım sorun çözüldü fakat şimdi db taşıdım tr karakter konu ve mesajlarımda olmadı sorunsuz taşındı fakat forum mesela profil v.s sabil forum isimlerinde tr karakter hatası var
    Ana Sayfa
    Yard�m
    Ara
    Y�netim
    Moderasyon
    �letilerim
    �yeler
    ��k��

gibi forumu ingilizce yapınca düzeliyor tr yapınca böyle not db de sorun yok forum dilinde sadece konulaeın karakteri düzgün

Sosyal Öğretmeni

Tam bilmiyorum ama dil dosyanızla alakalı sorun var.
Dil dosyasının orijinalini bulup tekrar yükleyin isterseniz.
Ama önce yedek alın.
Yada taşıma yeni olduğu için sistemin tam oturması için biraz zaman alıyor ondan olabilir.
Ama yine de ustalar daha iyi bilir.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

yedek alarak sifir smf turkce dil dosyalarını tekrar yukleyin

siteniz utf8 ise utf8 dosyalarini atmaniz gerekiyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

emre

sorun çözüldü sunucu tarafından yasaklı kelimelerden kaynaklanıyormuş host değiştirdim sorun çözüldü tr karakter sorunuda veri tabanı karşılaştırmasını utf8 yapınca düzeldi hepinize teşekkürler  ;)

tarantula901

Alıntı yapılan: emre - 21 Tem 2014, 15:34
sorun çözüldü sunucu tarafından yasaklı kelimelerden kaynaklanıyormuş host değiştirdim sorun çözüldü tr karakter sorunuda veri tabanı karşılaştırmasını utf8 yapınca düzeldi hepinize teşekkürler  ;)

Sorunun çözülmesine sevindim iyi çalışmalar

Ücretli Smf Destek İçin