Collapse ile ilgili 2 soru

Başlatan 66osman66, 28 Haz 2015, 22:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

66osman66

Kolay gelsin 2 sorum olacak (2.0.10, default temaya göre cevaplayıniz)

1-kategorilerin sağında + - ile açılıp kapanma özelliği varya(collapse) iste onu varsayılan olarak başta kapalıya nasıl ayarlarim, yani siteye girildiğinde hepsi kapalı olacak istenildiğinde açılacak
Bunu cok sayıda kategori olduğu icin sayfa aşırı uzamasın diye yapmak istiyorum

2-Bahsettiğimiz acma kapama islemini yaparken sayfa yenileniyor
Halbuki ayni işlemi hızlı cevap ve ekler ve diğer seçenekler kısmının yanındaki + ve - için uyguladığımızda sayfa yenilenmeden açılıp kapanıyor
Kategorilerin de sayfa yenilenmeden açılıp kapanmasini istiyorum

Teşekkürler

tarantula901

1: collapse sadece uyelere gözüktüğünden dolayı işinize yaramayabilir.

2: şu anda hazırda bir kod yok malesef diğer bazı bolumlerde olmamasının sebebi kategori olmamasından dolayı kategoridekiler dbye kayıt yaptıugından dolayı o sekıl  bır yol ızlenmıs sanırım

bu arada baslıkları konu ıcerıgıyel acarsanız sevınırız

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

66osman66

1- Öyle bile olsa dediğim şekilde olması işime yarayacak. Aslında bir mod buldum fakat sadece misafir kullanıcılar icin çalışıyor, bu modu herkesi kapsayacak şekilde değiştirmek mümkün müdür?
Mod: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1267

Başlığı değiştirdim

tarantula901

Evet değiştirmek mümkündür ancak çalışırmı bılemıyorum cunku acılan her alan ıcın uyeye ait ozel bır ayar oldugundan dolayı bu sekılde yapılmış sanırım

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin