Butonlar bütün kullanıcılarda gözükmüyür.

Başlatan MaximilianWagner, 15 Haz 2015, 08:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MaximilianWagner

Merhaba arkadaşlar,

Bundan bir kaç gün önce Smf 2.0.5 sürümlü bir modifikasyon ile Anasayfa, yardım, ara, profil v.s bölümlerinin olduğu yere forum, mevzuat vs. tarzında bir kaç buton ekledim. Her şeyin normal olduğunu düşünüyordum fakat eklemiş olduğum butonları sadece ben görebiliyorum diğer yöneticiler, üyeler veya ziyaretçilerin hiç biri görmüyor. Rica etsem bunla ilgili yardım edebilir misiniz ?

http://i.hizliresim.com/NqoWj5.png

İşaretleyerek belirtmiş olduğum butonlar sadece benim kullanıcı adım ve şifrem ile girdiğimde görünüyor. Başka hiç bir kişi de görünmüyor.
Modifikasyon ayarlarını kontrol ettim, herhangi bir kısıtlama veya görebilecekleri işaretleme listesi tarzında bir sekme, buton yok. Sadece Buton adı ve linkini girip kaydedebiliyoruz. Bu konuda yardımcı olursanız minnettar olurum. Tekrar teşekkür ederim. Smf 2.0.5

tarantula901

Eklediğiniz mod hangisi adını yazarmısınız izinlerden dolayı diyeceğim ayarlarını kontrol etmişiniz sanırım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin