konu içerisinde iken anasayfa ve katagori bölümlerden geçiş bende yok.

Başlatan 06ensar, 14 Mar 2015, 20:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06ensar

merhabalar bende konu içerisinde iken üstte anasayfa ve katagori geçiş bölümleri bende yok ayarlara baktım ama sorun göremedim acaba nerden kapatılmış olabilirki.

06ensar

konuyu yanlış katagoriye açmışım..gerkekirse taşınabilir.

tarantula901

sorun şu ankı kullandıgınız temada mı yoksa farklı bır temadamı su an baktıgım sıtede sorun yok gibi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2015, 21:55sorun şu ankı kullandıgınız temada mı yoksa farklı bır temadamı su an baktıgım sıtede sorun yok gibi

google chrome de sorun var,explorer de sorun yok veya chrome bende bozuk galiba..

tarantula901

bende sorun gozukmuyor chrome kullanıyorum chromenın gecmısını sılıp tekrar kontrol edın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin