konu açamıyorum,açık konulara cevap yazamıyorum.

Başlatan 06ensar, 12 Mar 2015, 11:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06ensar

arkadaşlar ne konu açabiliyorum,nede açık konulara cevap yazabiliyorum..cevabı veya konuyu açtığımda gönder dediğimde sadece ön izleme görebiliyorum ama ne mesaj gidiyor nede konu açılıyor..birde editördeki konu başlıkları ve eklerdeki üst boşluklar çok dar harfleri yutuyor o alanların genişletilmesi nasıl olur..teşekkürler cevaplarınız için..

tarantula901

temada ki css ile ilgili bir sorun defaulta geçip sorun varmı kontrol edin

ondan önce inputlara css ayarladınız mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

resmi siteden indirdiğim blueshame temasının index.template dosyasının copyright kısmının değiştirilmiş olduğu hata bilgisini gördüm sanıyorum mevcut yazının değiştirilmesinden kaynaklanıyormuş  bende kaldırdım.. daha doğrusu ben bunu benzer bir forumdan indirmiştim onlarda copyright yazısını değiştirdiklerinden tema forumun çalışmasına bile engel oluyordu..buna bir defa daha rastlamıştım bazı temaların copyright yazısı değiştirildiğinde çalışmıyordu..

tarantula901

tema yapımcılarının aldığı bır önlemdir temalardan copyrightleri kaldırmayın emeklere yazık
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Mar 2015, 21:27tema yapımcılarının aldığı bır önlemdir temalardan copyrightleri kaldırmayın emeklere yazık

ben kaldırmamıştım teknoromi sitesinden indirmştim ama sonradan fark ettim temanın sağında kendi isimleri vardı..demekki o yazı değiştirilmişti..sonradan aynı temayı resmi site üzerinden indirdim onda sorun yoktu.

tarantula901

Alıntı yapılan: 06ensar - 21 Mar 2015, 19:38
Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Mar 2015, 21:27tema yapımcılarının aldığı bır önlemdir temalardan copyrightleri kaldırmayın emeklere yazık

ben kaldırmamıştım teknoromi sitesinden indirmştim ama sonradan fark ettim temanın sağında kendi isimleri vardı..demekki o yazı değiştirilmişti..sonradan aynı temayı resmi site üzerinden indirdim onda sorun yoktu.

resmi site onaylı temaları kullanmanızda fayda var cunku diğer temalarda herhangi bir sorun olabilir yada hata olma ihtimali olabilir  resmi sitede olabilir ama hiç olmazsa kontrol edilmiş temalardır

Ücretli Smf Destek İçin