İleti Yazarken Kendinden Önizleme Olmasın

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 10 Ağu 2014, 14:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

İleti Yazarken Kendinden Önizleme Olmasın

Mesaj yazarken, konu açarken bu şekilde olmasını istiyorum. Yani mesaj alanında kod olarak görünsün mesajı kaydedince yaptığım değişiklikler ortaya çıksın. Yazıyı kırmızı ve 14 punto ve kalın ortada yaptım bunlar mesaj yazarken değilde  bu dinogretmeni.com daki gibi mesajın ya önizlemesinde ya da kayıttan sonra görünsün ....

Yukarıdaki gif resmini img arasına koydum mesajı kaydetmedim hemen görüntüsü çıkmadı önizleme yada kaydetmeden çıkmıyor bu şekilde olmasını nasıl ayarlarız?  Bunu nasıl ayarlarım Tıkla indir yazan gifin altındaki bu bölümü değiştirmedim. İstiyorum ki burası gibi olsun.

Yapmak yada olmasını istediğim şey smf.gen.tr mesaj ayarları ile aynı olsun isityorum.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Admin panelde / İletiler ve Konular / İleti Ayarları / WYSIWYG editörü devre dışı bırak  burayı tıkı koyarak kaydedın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

bu ayarı elli defa yaptım olmadı ama şimdi yaptım oldu
ben bu işten bir şey anlamadım.
ilginize teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 10 Ağu 2014, 20:18
bu ayarı elli defa yaptım olmadı ama şimdi yaptım oldu
ben bu işten bir şey anlamadım.
ilginize teşekkür ederim.

Demekkı benım soylemem gerekıyordu :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin