2.0 a yükseltmeden sonra hata

Başlatan intibah, 06 Eyl 2016, 03:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

intibah

Merhaba

1.1. den 2.011 e geçiş yaptım yeni üyelik kabul etmiyor. Üyeler konu ve mesaj ekleyemiyor. Aşağıdaki hatayı veriyor.

...................... sayfası çalışmıyor

....................... şu anda bu isteği işleme alamıyor.

HTTP ERROR 500

Sorunu nasıl çözebilirim?

tarantula901

Tekrardan smf için bulunan upgrade ile sitenizi güncelleyin hata olup olmadığına emin olun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

intibah

Merhaba

Tekrar upgrade yaptım yine üyelik ve yeni mesaj göndermede aynı hataları alıyorum.

Error log :

[27-Aug-2016 09:20:53 Europe/Istanbul] PHP Fatal error: Function name must be a string in /home/ogrf/public_html/Sources/Load.php on line 142
[27-Aug-2016 09:23:12 Europe/Istanbul] PHP Fatal error: Function name must be a string in /home/ogrf/public_html/Sources/Load.php on line 142
[27-Aug-2016 09:36:27 Europe/Istanbul] PHP Fatal error: Function name must be a string in /home/ogrf/public_html/Sources/Load.php on line 142
[27-Aug-2016 09:37:23 Europe/Istanbul] PHP Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/ogrf/public_html/Sources/Subs-Post.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ogrf/public_html/Sources/Subs-Members.php on line 468

load php 142. satır:

$request = $smcFunc['db_query']('', '

tarantula901

Hosting php surumu nedir smf uyumsuzmu kontrol et
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

intibah

Hostingten gelen cevap

1 tane dosyanızı sunucu karantinaya almış muhtemelen zendli bir dosya.

Onu güvenli listeye alıp tekrardan içeri ekledim.

...

Karantina bana mail olarak haber verilmedi. Acaba cpanel veya reseller panelinde görebileceğim bir yer var mı? Server yönetimi bende değil.

tarantula901

Onu hostinginizle iletişim kurup öğreneceksiniz.

Ücretli Smf Destek İçin