Rechapta ortalama

Başlatan HelloIamSoapy, 16 Mayıs 2016, 20:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HelloIamSoapy

Merhabalar, kayıt olurken doğrulama için forumuma rechapta ekledim.. fakat aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi rechapta bölümü sol tarafta. Her şeyin içine girsemde bir türlü bulamadım bu melet nerde :'/

Bir el atarsanız memnun olurum  yuhphii

Buraya tıklayıp register bölümüne ulaşabilirsiniz.

yeninesil

imgur kadar başınıza taş düşe

yinede register.templatede olabilir
data-sitekey="6LfM-R8TAAAAADTmDt2RQsAFa1NHxThveTZR3mF9"bunu bulursanız altındaki dive %100 genislik verirseniz ortalanır

bulamassanız modun adresini yazın

HelloIamSoapy

Niye kızıyon ki abi :D

al sana bak mis gibi hizli resim :):)

Yok abim register.templatede bu :&

http://custom.simplemachines.org/mods/?mod=1044

Buyur abim buda mod

yeninesil

kızmadan degilde imgur türklere kapalı bende acılmıo resimler türklerde akın akın oraya yüklüo

google kodları kendisi iframe olarak ekledigi icin farketmedim aradığınız kodlar javascriptle eklenio
temanın index.css ine
.g-recaptcha div > div {
    width: 100%!important;
}
bu kodu ekleyin

HelloIamSoapy

Alıntı yapılan: HelloIamSoapy - 16 Mayıs 2016, 22:03Niye kızıyon ki abi :D

al sana bak mis gibi hizli resim :):)

Yok abim register.templatede bu :&

http://custom.simplemachines.org/mods/?mod=1044

Buyur abim buda mod

Çok teşekkürler abi :) sonuç aşağıda..

yeninesil

bu sorun neden oldu benm koddanmı?

tarantula901

Uyguladığın kodu geri alıp kontrol edelim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HelloIamSoapy

@yeninesil, hayır abim ben domaine bağladım o yüzden oldu senin verdiğin kod güzel çalışıyor.. eline emeğine sağlık :)

HelloIamSoapy

Deneme yanılma yöntemiyle tüm forumu alt üst ettiğimden.. sıfırdan smf kurup sıfırdan temayı tekrar ayarladım, her şey güzel giderken bu rechapta yine sorun çıkarttı yeni nesilin verdiği kodu css'ye ekliyorum ortalamıyor :&

tarantula901

Üye olma kısımları kapalı olduğundan kontrol edip bakamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HelloIamSoapy

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Mayıs 2016, 11:49Üye olma kısımları kapalı olduğundan kontrol edip bakamadım.

Hallettim abim, problem register.php'yi defaulttan çekmesiymiş. register.php'yi tema dizinine atıp editleyince sorun çözüldü aynı probleme sahip arkadaşlar deneyebilirler :)