nav menüyü top menüye aktarmak

Başlatan HelloIamSoapy, 30 Nis 2016, 15:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HelloIamSoapy

Merhabalar,
Forumun ana temasın'da ufak değişiklikler yapmak istiyorum fakat karşılacağım sorunları önceden farketttiğim için profesyonel yardımınızı almak istedim :)

Aşağıda ki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi sol tarafta ki nav_menu'yü yukarıda ki menüye aktarmak istiyorum. fakat gördüğünüz üzere sol tarafta ki bölümde yönetim,moderasyon içeriğide bulunmakta tek tek eklediğim halde normal kullanıcılardada bu buton gözükücek smf'nin nav menü yapısını değiştirmeden buton boyutlarını değiştirerek nasıl üst bölümü aktarabilirim yardımlarnızı bekliyorum teşekkürler :)

tarantula901

soldaki menulerın tamamını ustekı menu alanlarınamı eklemek istiyorsun
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HelloIamSoapy

Alıntı yapılan: tarantula901 - 30 Nis 2016, 16:10soldaki menulerın tamamını ustekı menu alanlarınamı eklemek istiyorsun

aynen hocam

tarantula901

site adresinizi profilinizde güncelleyin ve eke index.template.php ekleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HelloIamSoapy

Alıntı yapılan: tarantula901 - 30 Nis 2016, 17:15site adresinizi profilinizde güncelleyin ve eke index.template.php ekleyin.

Buyrun hocam

tarantula901

site adresınız neresinide güncellermisisniz ve hangi temayı kullanıyorsunuz

Ücretli Smf Destek İçin

HelloIamSoapy

Alıntı yapılan: tarantula901 - 30 Nis 2016, 17:24site adresınız neresinide güncellermisisniz ve hangi temayı kullanıyorsunuz

hocam aktif domainim yok, makina ipsi üzerinden düzenliyorum daha bi domain ismine karar veremedim :) tema olarakta "RadThat" kullanıyorum.

tarantula901

Anladım bi kontrol ederim o temayı ok

Ücretli Smf Destek İçin