Siteye Erişimiyorum Acil Yardımınız Gerekli

Başlatan medeniyetmuhendisi, 15 Ara 2015, 09:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

Günaydın arkadaşlar bu sabah uyandığımda siteme erişemediğimi gördüm.
host firmasına yazdım host firması host ile alakalı bir sorun olmadığını söyledi.

www.medeniyetmuhendisleri.com

adresine girdiğinizde veritabanı güncellerken bakım modunun devreye girdiği ekran açılıyor.
Aşağıda Ekran görüntüsünü görebilirsiniz.
Bu sorunu acil olarak düzeltmem lazım ne yapmam lazım ?

Not: son günlerde sitede herhangi bir değişiklik yapmadım. dün akşam girdiğimde sorun yoktu. gece başladı sorun sanırım.

medeniyetmuhendisi

arkadaşlar sorunu çözdüm..

ayarları_onar.php yi açtım ve orada siteye erişimi tamamen kapat butonunun tıklı olduğunu gördüm bunu kaldırınca herşey düzeldi.

ancak anlamadığım şey ben ne bakım moduna girmek için ne de erişime kapatmak için herhangi bir şeyi değiştirmedim. Gece kendi kendine nasıl erişime kapattı kendini site?

tarantula901

Ftp yada diğer bilgiler sizden başkasında varmı eğer varsa onlar ayarlara dokunmuş olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Ara 2015, 21:09Ftp yada diğer bilgiler sizden başkasında varmı eğer varsa onlar ayarlara dokunmuş olabilir.

hiçkimse de yok. sadece ben biliyorum.

tarantula901

Sitede bakım yada gunceleme yaptıysanız bu guncelleme sırasında bakım moduna almış olabilirsiniz bakım moduna aldığınızda adminlere giriş yapmış ise bakım modu gozukmez eğer sizde böyle birşey yapmışşanız bu şekilde olmuşda olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin