Kullanıcı Adı Link Verme - Acil

Başlatan garfieald, 07 Mar 2018, 13:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

KISACASI AVATARA VE İSME TIKLAYINCA PROFİLE GİTSİN PROFİLİN ÜZERİNE GELİNCEDE ALTI ÇİZİLSİN VEYA POİNTER OLSUN

Anasayfa da giriş yapınca herkeste ismi yazar ben bu isme tıklayınca kişinin kendi profiline gitmesini istiyorum ve yazının altının çizili olmasını istiyorum.... Çok acildir.

garfieald

tarantula901

index.template.php de ara

', $context['user']['name'], '
değiştir.

<a href="', $scripturl, '?action=profile;u=', $context['user']['id'], '">', $context['user']['name'], '</a>
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Teşekkürler avatar içinde yaparmısınız. Avatara tıklayıncada profile gitsin.

tarantula901

ara

', $context['user']['avatar']['image'], '
değiştir.

<a href="', $scripturl, '?action=profile;u=', $context['user']['id'], '">', $context['user']['avatar']['image'], '</a>
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Teşekkürler konu çözüldü.

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin