Profil Alanı

Başlatan Unnormeh, 07 Haz 2020, 13:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Unnormeh

Daha önceden üye olduğum bir forumda iletilerde profil alanu düzenli duruyordu. Bende bu şekilde ayarlamak istiyorum nasıl yapabilirim? Ben Tepid temasını kullanıyorum aynı düzen farklı bir forumda Tepid teması varken de aynı şekildeydi.

tarantula901

Sitedeki profil alanlarını denediniz mi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

Denemedim çünkü öyle bir alan bulamadım  :-\

tarantula901

Sitede konuları mevcut profil alanı için paylaşılan kodları sitenizin temasında arama yapıp var mı yokmu bakın belki işinize yarayan bir profil alanı bulabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

Unnormeh

Flood atmak gibi olmasın ama, arama bölümünde gezerken şöyle bir profil alanı ile karşılaştım. Bunu nasıl kendi forumuma entegre edeceğimi bulamadım. Konuda arkadaş Display.template.php dosyasını paylaşmış içini biraz irdelim ama işin içinden çıkamadım. Bana tam olarak hani Nicki, ileti sayısı, eklenmiş olan grup ismini bir dikdörtgen içine alacak kod ve ortalama

Konu da bulduğum alan

tarantula901

Konuda belirtilen kodları söylediği dosyaya eklemeniz gerekiyor, aynı kodları bularak başka türlü nasıl yardım edebilirim??

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

Şuan da konuda ki kodları buldum, orada siz belirtmişsiniz kodları tek tek aratıp değiştirin diye. Bende şuan onunla uğraşıyorum, umarım olur.

tarantula901

Alıntı yapılan: Unnormeh - 07 Haz 2020, 14:05Şuan da konuda ki kodları buldum, orada siz belirtmişsiniz kodları tek tek aratıp değiştirin diye. Bende şuan onunla uğraşıyorum, umarım olur.

Bu şekilde değiştirerek yapacaksınız başka çaresi yok.

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

Şöyle şimdi kodlarda bi sıkıntı olursa fazla sıkıntı çıkmasın diye, localhost üzerinden yaptım o değişiklikleri. En son css dosyasına stil kodlarını girerken önizleme yaptım ve olduğunu gördüm. Kayıt edip çıktıktan sonra ise konuda ana haliyle kalıyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: Unnormeh - 07 Haz 2020, 14:17Şöyle şimdi kodlarda bi sıkıntı olursa fazla sıkıntı çıkmasın diye, localhost üzerinden yaptım o değişiklikleri. En son css dosyasına stil kodlarını girerken önizleme yaptım ve olduğunu gördüm. Kayıt edip çıktıktan sonra ise konuda ana haliyle kalıyor.

Bunun sebebi tarayıcının kodları geçmişe alması gizli sekmeden kontrol edin. yaptığınız değişikliği

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

Evet hocam gizli sekmeden girnce oldu. Lakin bu sefer avatar solda kaldı.  Konuda paylaşmış olduğunuz css kodlarını ekliyorum.

.poster ul li, .poster h4 {
    border: 1px solid #D4D3D3;
    background:#E2E2E2;
    padding: 3px;
    margin: 3px;
    text-align: center;
}

.poster ul.nolist li
{
   background: none;
   border: none;
}

.poster ul li.margintop
{
   margin-top: 0;
}

tarantula901

Ben bir sorun göremedim resim eklermisiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

Düzenleme yapa yapa bir şeyler yaptık. Ama bu seferde ekte kırmızıyla çizdiğim ikonlar kaldı. O ikonları Display.template.php de sildiğimiz zaman "ELSEIF" tarzı bir hata veriyor.

tarantula901

Admin panelden kullanılan tema ayarları kısmından kaldırabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

Kullanılan Temalarda öyle bir ayar göremedim?

Elcros

Dikkatli silince problem çözüldü.
ElcrosGraphic

Unnormeh

Bu konuyla ilgili sorun çözdüldü. Elcros'a yardımları için teşekkür ederim.