Postbitte düzenleme ?

Başlatan astro1, 14 Mar 2016, 16:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2016, 13:33Kodların olduğu yorumlarda alıntı yapmamaya çalış yukarı aşağıya gitmek zor oluyor :D

Display.template.php eke ekleyin.

admin grubunu diğer gruplardan önce göstereceğim pospitte.

ekledim tamam yapmam :DD

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

şunu dene bakalım

admin uste aldım yazı olarak admini kaldırdım.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2016, 20:29şunu dene bakalım

admin uste aldım yazı olarak admini kaldırdım.

tag tamamdır :) onun altında admın veya baska uyenın grubu olan admın karşıyaka galatasaray yazıyo altında bakın o kalkcak da olmadı bide boşluklar olcak işte

düğmeler aşşağı

tag üstündeki admin nicki çok az sola kaycak ve yanına online offline ikonu gelcek
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mar 2016, 00:21şunu kullan
ıletıye
gore çıkan seylerı çıkarmak ıcın

displayı ekledım :D
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mar 2016, 00:56sunu kullan
teşekkürler çözüldü bu  ;D

sırada ;

düğmeler aşşağı gelicek

tag üstündeki admin nicki çok az sola kaycak ve yanına online offline ikonu gelcek
www.forumtim.com

tarantula901

admini ortalamak için index.css de ara

.poster h4, .poster h4 a {   
}

değiştir

margin-left: 4px;
}

Online oflineyi aktif etmek için ise

Özellikler ve Seçenekler / Görünüm / Normal ve kişisel iletilerde çevrimiçi/çevrimdışı gösterimini etkinleştir / aktif edin.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mar 2016, 15:16admini ortalamak için index.css de ara

}

değiştir

margin-left: 4px;
}

Online oflineyi aktif etmek için ise

Özellikler ve Seçenekler / Görünüm / Normal ve kişisel iletilerde çevrimiçi/çevrimdışı gösterimini etkinleştir / aktif edin.

o tamam da online offline aktifde ettim fakat online yerinde Çevrimiçi yazıyo offline düzgün de
www.forumtim.com

tarantula901

şu dosya yoluna şu resmi yükle

Themes/Tiryaki/images/ klasorun içerisine at online kısmı çalışıyor resim eksik sadece

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mar 2016, 17:43şu dosya yoluna şu resmi yükle

Themes/Tiryaki/images/ klasorun içerisine at online kısmı çalışıyor resim eksik sadece

tamam buda bi konu daha açayım :)
www.forumtim.com