merhaba form sitem battı lütfen yardım

Başlatan esudur, 18 Ağu 2021, 17:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esudur

slm https://diyabetrehberim.com/index.php siteme artık giriş yapılamıyor sorunları buldum düzelttim tekrar sıkıntı oldu filan...,

VERİTABANINI KOMPLE SİLİP TEKRARDAN YÜKLEMEK İSTİYORUM EN BAŞTAM BAŞLIYACAM

FAKAT ÖNCE SİTEDE BULUNAN KONULARI YEDEKLEMEK İSTİYORUM (üyeler ve mesajlar önemli değil) SADECE KONULARIMI KURTARMAK İSTİYORUM ÇOK FAZLA ŞEY VAR

BU KONUDA VERİTABANINDA KONULARIN TUTULDUÄžU YER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN LÜTFEN YARDIM ETSİN

HANGİ DOSYALARI YEDEKLEMELİYİM YENİ SÜRÜMLE BİRLİKTE GERİ YÜKLEYECEM

tarantula901

İmzadaki uyariyi okusaniz keske.

Sitenizin veritabanina elle mudahale etmedikce veritabaninda sorun olmaz uyelerinize mesajlariniza yada konulariniz kaybetmezsiniz.

Ftp dosyalarinizi degistirirseniz siteniz düzgün şekilde çalışır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Ağu 2021, 18:38İmzadaki uyariyi okusaniz keske.

Sitenizin veritabanina elle mudahale etmedikce veritabaninda sorun olmaz uyelerinize mesajlariniza yada konulariniz kaybetmezsiniz.

Ftp dosyalarinizi degistirirseniz siteniz düzgün şekilde çalışır.

iMZAYI ŞİMDİ OKUDUM HOCAM

sayın hocam çok konularda yardımınız oldu , bu konuda nasıl yapılacağı ile ilgili bir bilgi aktarımı yaapar sanız sevinirim hani derler ya BİLALE anlatır gibi, fttp yi nasıl değştire bilirim aslında fttp yedeğim var 2019 da almışım bunu nasıl yükleye bilirim filleze zaten sorun yapıyor ikedebir bağlantı koptu diyor başka bir proğram varmı bana bir tavsiye lütfen

esudur

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin