SMF Seo Eklentisi

Başlatan KutluTürk, 08 Şub 2021, 01:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aybars

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

olmuş mu üstad demiştim. site map için

KutluTürk

kendi siteme dönebilsem   deniyeceğim bunları,  arkadaşımın sitesini 14 yıllık forum, öldürdüm :D bir diriltebilsek   yuhphii  ;D

husami

Alıntı yapılan: KutluTürk - 11 Şub 2021, 18:12kendi siteme dönebilsem   deniyeceğim bunları,  arkadaşımın sitesini 14 yıllık forum, öldürdüm :D bir diriltebilsek   yuhphii  ;D

yedeğiniz varsa diriltilir
F1 online menejerlik oyunu

indirmek yok kurmak yok üye olmak yeterli yarışlar canlı

salı ve cuma 21de

oyunun linkinden üye olup aramıza katılabilirsiniz
https://www.gpro.net/?id=16B7385991EE

buda whatsapp grubumuz
https://chat.whatsapp.com/CVMxaGyNizFFarkMr2oRsJ

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars - 11 Şub 2021, 15:41olmuş mu üstad demiştim. site map için

Olmuş sitemap haritası düzgün çalışıyor, index.php?action=sitemap;xml şeklinde çalıştığını göreceksiniz.

Bundan sonra bu sitemap haritasını google tanıtın.

Sonrasında siteniz ssl sertifikası bulunmuyor ssl sertifikası host tarafından ücretsiz olarak sağlıyorsa kullanın sağlamıyorsa satın alıp kullanın bu konuda hosting size yardımcı olacaktır.

Bu arada siteniz çok yavaş bilginiz olsun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Site haritasını ekledim googleye

aybars

Hızına gelince bu neden kaynaklanır ki üstad. Forumda e mail kısmına saatte 60 mail mail göndermesi şeklinde eski üyelere mesaj gönderme şeklinde ayalamıştım. Ondan olabilir mi

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars - 11 Şub 2021, 22:39Hızına gelince bu neden kaynaklanır ki üstad. Forumda e mail kısmına saatte 60 mail mail göndermesi şeklinde eski üyelere mesaj gönderme şeklinde ayalamıştım. Ondan olabilir mi

Google speed test aracını kullanıp sorun yaratan kısımları öğren, sitene kesinlikle ssl sertifikasıda kullan.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Merhaba https://www.isimtescil.net/en-ucuz-ssl.aspx link üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz. Sitenizin güvenli olarak açılması için en ucuz paket yeterli olmaktadır. İyi günler dilerizMuslum O. | Hosting Destek Ekibi.

Sanırım 50 TL yakın istiyor

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars - 11 Şub 2021, 22:50Merhaba https://www.isimtescil.net/en-ucuz-ssl.aspx link üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz. Sitenizin güvenli olarak açılması için en ucuz paket yeterli olmaktadır. İyi günler dilerizMuslum O. | Hosting Destek Ekibi.

Sanırım 50 TL yakın istiyor

Bazı hostingler ücretsiz veriyor lets diyr cpanelde bir şey var kontrol et yoksa satın alırsın

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

teşekkür ederim üstad.baktım Google speed test aracına. elimden geldiğince halletmeye çalışacağım.zor bir konu benim için  :o

aybars

üstad site hızı ile ilgili bir çok hata var.%48 lerde. bu hataları nasıl halledeceğim bilemedim.

URL
Aktarım Boyutu
Potansiyel Tasarruflar
…css/responsive.css?fin20
2 KiB
330 ms
…css/webkit.css
1 KiB
330 ms
…scripts/script.js?fin20
12,5 KiB
630 ms
…scripts/theme.js?fin20
1,6 KiB
330 ms
…css/saythanks.css
0,6 KiB
330 ms

…r20190131/reactive_library_fy2019.js(pagead2.googlesyndication.com)
52,4 KiB
38,7 KiB
…r20190131/show_ads_impl_fy2019.js(pagead2.googlesyndication.com)
86,5 KiB
33,1 KiB
…js/adsbygoogle.js(pagead2.googlesyndication.com)
48,9 KiB
21,9 KiB

vs baya hata var.

tarantula901

Siz yapabildiklerinizi yapın hepsini yapacaksanız diye bir şey yok zaten ufak bir olay değil bu.

Hosting tarafından bir sorun olup olmadığına bakın yoksa bu şekilde devam edebilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars