yeni forum kurdum text şeklinde görünüyor

Başlatan gold_haci, 08 Eyl 2014, 08:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gold_haci

selam arakadaşlar ben dediklerinizi harfiyyen yaptım 100 kurulum oldu ama forum sadece yazı olılarak görünüyor sebebi nedir
www.ayaksevenler.com
bakabilirmisiniz hata nerde..

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

gold_haci

Dostum arıyorum sinirden görmüyorum sanırım 28 saat oldu uyumadım 17.kez kurdum...cevabın lingini verebilir misin inceleyim.ilginiz için teşekkür ederim.

tarantula901

cepteyim benim bulup paylasmam zor siz profilinden iletilet kismindan konuyu bula bilirsin

Mesaj Birleştirildi: 13 Eyl 2014, 02:32

Yardımcı olalım size siteniz aktif değil galiba
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

gold_haci

cep telefonundan attığım resimli mesajları  pc den girince göremiyorum.8 adet mesajım var burada 4görünüyor

Mesaj Birleştirildi: 13 Eyl 2014, 02:32

arkadaşlar forumun kuruluşunu resimlerini yükledim sorunsuz kuruldu dedi.ve forumun sorunlu görünüşü.şimdi daha net anlatmış oldum sorunu :(((

tarantula901

Alıntı yapılan: gold_haci - 11 Eyl 2014, 22:12
arkadaşlar forumun kuruluşunu resimlerini yükledim sorunsuz kuruldu dedi.ve forumun sorunlu görünüşü.şimdi daha net anlatmış oldum sorunu :(((

resimlere baktım sorunun çözümünü söyledim.

ayarlari_onar.php dosyasını çalıştırmanız gerekiyor bu dosyayı çalıştırır adımları uygularsanız siteniz açılacaktır.

Ücretli Smf Destek İçin

gold_haci

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Eyl 2014, 00:17
Alıntı yapılan: gold_haci - 11 Eyl 2014, 22:12

resimlere baktım sorunun çözümünü söyledim.

ayarlari_onar.php dosyasını çalıştırmanız gerekiyor bu dosyayı çalıştırır adımları uygularsanız siteniz açılacaktır.

tarantula901 hocamın sayesinde sorunum çözülmüştür.göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederim..

tarantula901

rica ederim elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık.

Ücretli Smf Destek İçin