Google reklama başvuruyorum içerik yetesiz diyor

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 01 Tem 2014, 15:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Google reklama başvuruyorum içerik yetesiz diyor

Eğitim öğretim üzerine dayalı sitemde Google reklama başvuruyorum sürekli  içerik yetesiz diyor
şuan itibariyle konu sayım: 3144 mesaj sayısı: 3963 üye sayısı 948 bu  konuda ne yapabilirim
Bunlarda kanu veya mesaj sayısında herhangi limit var mı?
Yani konunun belirli bir miktara gelmesi (sayısal Olarak Ne kadar) gerekiyor.

Yardımlarınızı bekliyorum
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Google odev sitelerine reklam vermiyor ondandr
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Yani aşağıda ki gogle açıklamları ödev sitesi olduğu için mi?
Ama sayısız ödev sitesi hepsinin de google reklamı var.

Yetersiz içerik
---------------------

Daha fazla ayrıntı:

Yetersiz içerik: AdSense onayını alıp sitenizde alakalı reklamlar gösterebilmek için sayfalarınızda, uzmanlarımızın incelemesine ve tarayıcımızın sayfalarınızın neyle ilgili olduğunu belirlemesine yetecek kadar metin bulunmalıdır.

Bu sorunu gidermek için lütfen aşağıdaki önerileri inceleyin:

- Sayfalarınızda yeterli metin bulunduğundan emin olun. Çoğunlukla resim, video veya Flash animasyon içeren web siteleri onaylanmaz.
- İçeriğiniz yalnızca başlıklardan değil, tam cümlelerden ve paragraflardan oluşmalıdır.
- AdSense'e başvurmadan önce, sitenizin tamamen oluşturulduğundan ve yayında olduğundan emin olun. Siteniz hâlâ beta durumunda veya "yapım aşamasında" ya da yalnızca web sitesi şablonu halindeyken başvuruda bulunmayın.
- Reklam kodunu web sitenizin yayında olan bir sayfasına yerleştirin. Bu, ana sayfa olmak zorunda değildir, ancak AdSense reklam kodu dışında içerik barındırmayan test sayfaları onaylanmaz.
- Ziyaretçilerinizin web sitenizin tüm bölümlerini ve sayfalarını bulabilmesi için net bir gezinme sistemi sunun.
- YouTube videolarınızdan para kazanmak istiyorsanız, lütfen YouTube'dan para kazanma programına (http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?&answer=2490020) başvurun. Yalnızca video içeren blogların ve web sitelerinin onaylanmayacağını unutmayın.

Siz gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra başvurunuzu yeniden incelemekten mutluluk duyarız.

---------------------

Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen http://www.google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için, lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.

Daha fazla bilgi için http://www.google.com/adsense/support/as/?hl=tr adresinden Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya http://groups.google.com/a/googleproductforums.com/forum/#!forum/adsense adresine giderek yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

Konusal

Blogger (https://www.blogger.com/) üye ol ve blog aç.
1 hafta boyunca özgün tarzda yazılar yaz.  Blogun konusu mesela eğitim olsun. Eğitim üzerine ödev harici, eğitim sorunları, eğitim haberleri, eğitim dökümanları gibi bilgilendirici konular aç. Sonra blogger panelinden adsense başvurusu yap. para kazanmak istiyorum gibi bir seçenekti sanırım o. ( yada buna benzer.. ) adsense onaylarsa istediğin sitede kullanabilirsin artık hesabı.
ve hayat, sunulmuş bir armağandır insana..

tarantula901

En iyi yonttem mavicenin dedigi gibi yap daha saglam olur
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Buyrun açtım dediğiniz gibi yaptım.
ne zaman başvurmalıyım. Blog: http://evdersleri.blogspot.com.tr/

tarantula901

Konular ekleyin hergun ozgune biraz yakin olsun spam olarak algilamasun 1 2 hafta sonra basvurun icirik ve nekadar gec basvuryrsan saglam olur

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Başvuru için en az 6 ay süre geçmesi gerek diye baçvuruyu açmıyor bile....

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 21 Tem 2014, 13:51
Başvuru için en az 6 ay süre geçmesi gerek diye baçvuruyu açmıyor bile....

Alakası yok 6 ayla alakalı  üsteki konudada belirttik blog açıp paylasım yapıp o sekılde basvuru yapın sonrasında o reklamları ıstedıgınız sıtede kullanabılırsınız

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

blog açtım zaten ve blog için 6 ay şartı istiyor.
Yoks ablok açalı 15 -20 gün oldu.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 21 Tem 2014, 14:47
blog açtım zaten ve blog için 6 ay şartı istiyor.
Yoks ablok açalı 15 -20 gün oldu.

siz eklemeye devam edın ve başvuru yapın.

Ücretli Smf Destek İçin

ozokaan

bu bendede aynı şekilde www.wotrdr.com  forum sitesi  bilgi var içerik var..sürekli yetersiz içerik diyip duruyor..

yok mu bu işin püf noktası yada bana öönerebileceğiniz bişey?

tarantula901

İçeriğininizi biraz daha artırın hitiniz iyi duruma gelsin ozaman başvuru yaparsın acele etmeyin

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Artık da bunu söylüyor buyrun ... Ya kardeşler buna çözüm üretecek kardeş varsa çok memnun olurum...
AdSense başvurunuzun durumu

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
    Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
    Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
---------------------
Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için, lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.

Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi

LeoJeLy

''Site, Google politikalarıyla uyumlu değil '' demiş .