Cuteftp ile dosya yükleme hatası

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 26 Haz 2014, 23:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Cuteftp ile dosya yükleme hatası
Dosyayı yüklemek için tıklıyorum Cute FTP programı %96 dan sonra gitmiyor.
%96 da tıkanıp kalıyor. İkincisi Cute FTP programının Owner bölümünde FTP kullanıcı adı yazan klasör ve dosyaları yükleyip indirebiliyorum. Ama 99 yazanları indiremiyorum . Bu konuda aşağıdaki resim gerekenleri zannedersem  açıklayacaktır.
Sıkıyorsam lütfen hakkınızı helal edin...............

Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Dosya izinlerinden dolayıdır.

dosya izinlerini klasorlerde 755 yapıp dosyalarda 644 yapıp deneyın

Bu arada bu konuları smf dısı kategorisi var orada açarsanız daha guzel olur ok
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Sıkıyoruz ama yok hocam olmadı. Cmod ayarlarını değiştirdim yine yükleyemedim.
sadece bu sorun 99 yazanlarda var diğerlerinde istedğim değişikliği yapabiliyorum.

tarantula901

istediğiniz kadar destek konusu acabılırsınız

ızınlerden kaynaklı ıste 99 oldugu ııcn ındıremıyorsunuz dosyaların ızınlerını 777 yapmaya calısın o sekılde deneyın

olmazsa fılezıllayı ındırıp o programla deneyın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Yok hocam özür dilerim ama yine olmadı. Filezillayı da kurdum onda da aynı hatayı verdi
nasıl değişecek hiç bir fikrim yok..
sitenin Paket yönetimi bölümünden Seçenekler bölümünden aşağıdakilerin hepsini tek tek denedim yine olmadı..........

Tüm forumdaki dosyaları:

Sadece standart dosyalar yazılabilecek şekilde yapılandır.
Tüm dosyalar yazılabilecek şekilde yapılandır.
Mümkün olacak en az sayıda dosya yazılabilecek şekilde yapılandır.

tarantula901

siz dosya ızınlerını fılezılladan degıstıreceksınız   sız ızınlerı nereden degıstırıyorsunuz

sırayla ftp gırdıgınızde girdiğiniz klasoruların ızınlerını kontrol edın  sırasıyla  public_html/  bunun ıcındekılerı ızınlerını soyleyın hangı klasor hangı ızınde ona gore yardımcı olayım

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

/public_html= Klasörü: 755 yaptım oldu
/public_html içinde Forum Klasörü= 755 yaptım oldu
/public_html/forum içerisinde Sources Klasörü =755 yaptım oldu
/public_html/forum/Sources klasörü içerisinde = Subs-PrettyUrls.php Dosyasının  ayarları değişmiyor Ne 777 ne 644 ne 755 oluyor.

tarantula901

/public_html klasorunu 750 yap

Subs-PrettyUrls.php  dosyasını bılgısyaarına ındırıebılıormusun seolu lınklerın calısıyorsa onda sıkıntı yok

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

İndrimede sorun yok Cmod ayarı ne olursa olsun tüm dosya klasörleri indirebiliyorum
Benim sorun indirediğimi yükleyemiyorum.  Pretty URLs in hatasını düzeltmem için değişiklik yapıp tekrar yüklemeliyim bunu yapamıyorum. Pretty URLs hatalarının siz de demiştiniz dil dosyası ile alakalı hatası olduğunu ben de hatayı düzeltmeyi denemek için dsoyayı değiştirmem gerekiyor ama bir türlü olmuyor.
Valla ne desem Allah razı olsun kafanızı iyice şişirdik. Ama olursa olur olmazsa da ne yapalım başka zaman çözmeye çalışırız.

ilginize sonsuz TEŞEKÜRLER...

Sosyal Öğretmeni

Yükleme sorununu şöyle hallettik. Yükleyeceğim dosyaya yeni isim verdim Öyle yükledim. FTP deki eski dosyaya da farklı isim verip yüklediğim yeni dosyaya yüklemek istedğim dosyanın ismini tekrar yükleyemediğimdosyanın ismini vererek dosyayı yüklemiş oldum . Bu şekilde Editli dosya yüklenmiş oldu. Ama biraz uzun yol. Şimdilik böyle sonrada İnşallah başka şekilde yükleriz. Ellerinize sağlık............

tarantula901

bir sekılde sorun cozulmus oldu yanı

soyle bırsey daha deneyın mesela dosyayı ındırın sonrasında ftpden sılın o sekıl yukleyın

Ücretli Smf Destek İçin