YouTube Videolarını Sitede Yayınlama

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 22 Ağu 2014, 19:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

YouTube Videolarını Sitede Yayınlama

YouTube videolarını kendi sitemde nasıl yayınlarım= (Başkasının videosunu yayınlamamın sakıncası var mı?) Eğer bu yasak veya yanlışsa o zaman böyle faydalı videoları nasıl yayınlarım?

YouTube kendi hesabımdaki videoları yayınlayabilir miyim? Benim oluşturuduğum ve hesabıma yüklediğim (bu hesap aynı zamanda google webmaster içinde geçeli olan hesap yani yayınlayacağım sitelerin kayıtlarının olduğu hesap)

Bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

paylasilan videolar yasalara uygunsa sıkıntı olmaz ama mp3 klip gibi aylssirsan sorun olabilir ister kendi hesabindan yada farkli bir hesaptan yayinla sikıntı olmaz video icin aeva modunu kullan dire linki yerlestirmen yeterli olacaktir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Biraz araştırınca  gördüm ki
moddan ziyade ben html olarak gömmeyi daha uygun buluyorum.
Çünkü çok az yada hiç video kullanıyorum /  paylaşıyorum.
Bu yüzden mod a gerek yok diye düşünüyorum. Çok az video paylaşanlar aeva yı kurmamışlar sadece html olarak gömmüşler.

Not: Google ye reklam için başvuru yaptığımda YouTube videolarından dolayı kabul olmamıştı.
Mesajların altında bu alıntıdır diye yazsam da olmamıştı. Kaynağını göstersem de başkasına ait kaynak kullanıyorsunuz diye uyarı veriyordu. Ne zaman bu kodları linkleri kaldırdım, o zaman www.sosyalbilimciler.com a reklam alabildim.
Yani reklam alınmamış siteye çok sıkıntı çıkardılar...........
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

eger video olarak sen paylasim yapiyorsan ve sadec youtubedense dedigin html gomebilirsin ben oyle yapiyorum. 

videolardada sıkıntı cıkarabiliyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin